YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

Tohum Otizm Vakfı’nın otizmli bireyler yararına yaptığı çalışmaları desteklemek, tanıtmak, farkındalık ve kaynak yaratmak amacıyla gelenekselleşen Tohum Otizm Vakfı Alışveriş Festivali, bu yıl 12’nci kez düzenleniyor.

Four Seasons Hotel at the Bosphorus’ta düzenlenen festivalde, Tohum Otizm Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mine Narin ile Vakıf Sosyal Komite Üyeleri Ebru Kohen, Siren Ertan Kayalar, Nil Bentürk Uyguner, Zeynep Üstünel, Rosella Karabacak, Renee Saban’ın yanı sıra kanaat önderleri, iş, sanat ve medya dünyasından isimler bir araya geldi.

Etkinlik giriş ücreti, katılımcı firmalardan sağlanan gelir, yılbaşı alışveriş sepetleri, seminer ve çekiliş bilet ücretleriyle birlikte festivalden elde edilen gelirin tamamı ise Tohum Otizm Vakfı’nın projelerine ve eğitim bursuna ihtiyaç duyan otizmli çocuklara aktarılacak.

Özel tasarım yılbaşı sepetlerine büyük ilgi

Alışveriş festivalinde, Tohum Otizm Vakfı kurucuları ile iş, sanat ve medya dünyasından ünlü isimlerin hazırladığı birbirinden özel yılbaşı hediye sepetleri de otizmli çocuklar yararına satışa sunuldu. Tohum Otizm Vakfı Başkanı Mine Narin başta olmak üzere aralarında vakfın kurucuları ve destekçileri; Arzu Sabancı, Aslı Soyak, Aylin Tahincioğlu, Ayşe Polat, Ayşe Torfilli Somer, Begüm Kıroğlu, Bettina Hakko, Caroline Koç, Demet Sabancı, Deniz Yıldız Edin, Dilara Sel, Ebru Kohen, Enis Karavil, Fatoş Yalın Arkun, Meral Peltekçi, Rana Erkan Tabanca, Reyhan Demirören, Rezzan Benardete, Sedef Orman, Serra Türker, Sevan Bıçakçı, Siren Ertan Kayalar, Şebnem Berker, Şeli Elvaşvili, Şirin Yalçın, Tuvana Büyükçınar, Ümit Boyner, Yasemin Aloğlu, Zeynep Çarmıklı ve Zeynep Madra tarafından tasarlanan çok özel ve sürprizlerle dolu sepetler büyük ilgi görüyor.

Festivalde ayrıca, sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde takıdan giyime, dekorasyondan tekstile, mücevherden kozmetiğe, aksesuardan antikaya 120’yi aşkın seçkin marka da en yeni ürün ve koleksiyonlarıyla yer aldı.

Herkesi bekliyoruz

İstanbulluların keyifli zaman geçirebileceği etkinliğimize herkesi bekliyoruz. Siz de 18 Aralık Çarşamba ve 19 Aralık Perşembe gününüzü Four Seasons Hotel at the Bosphorus’da gerçekleşecek Tohum Otizm Vakfı Alışveriş Festivali’ne ayırarak hem keyifli vakit geçirebilir hem de otizmli çocukların eğitimlerine ve onlar için yürütülen projelere destek olabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *