YÜKLENİYOR

Ara

Atelier Rebul İmza Koleksiyonu

Paylaş

İstanbul, Pera ve 1895… Atelier Rebul İmza Koleksiyonu’nun zamansız başrolleri, gizemli ve nostaljik notaları kendinize ve yaşam alanlarınıza taşımaya devam ediyor. 

Atelier Rebul, eczacılık geleneğinden gelen 100 yılı aşkın mirası ve koku uzmanlığını yansıttığı İmza Koleksiyonları ile benzersiz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Atelier Rebul’ün 1895 yılında İstanbul’un Pera semtinde başlayan hikayesinden ilham alan bu koleksiyonlar köklerine ithafen; İstanbul, Pera ve 1895 isimlerinden oluşuyor.

Mısır Çarşısı’ndaki baharatlardan ilham alınan, otantik, medeniyetler şehri İstanbul’un tüm zengin renklerini yansıtan ve gizemli bir serüvene davet eden İstanbul İmza Koleksiyonu, Atelier Rebul’ün doğum yeri olan Pera’ya övgü olarak hazırlanan, Doğu’nun Batı ile buluştuğu bu en önemli semti yansıtan Pera İmza Koleksiyonu ve şifalı, özgün kokusuyla geçmişe selam veren, markanın kuruluş yılıyla adlandırılan 1895 İmza Koleksiyonu, hem kendinize hem ruhunuza hem de yaşam alanlarınıza tılsımlı bir dokunuş yapmaya devam ediyor. 

Koku uzmanlığıyla fark yaratan ve her formülünde kusursuzluğa imza atan Atelier Rebul’ün İmza Koleksiyonu’ndaki parfümler, vazgeçilmezler arasındaki yerini alıyor. Hikayesinin hakkını veren özel formüllerin buluştuğu bu parfümler gün boyu kalıcı etkisi ile de dikkat çekiyor. 

Sadece esanslarıyla değil, tasarımlarıyla da Doğu ve Batının sentezini yansıtan koleksiyonlarda yer alan parfümler artık, tıpkı eski İstanbul’da olduğu gibi seçili mağazalarda yeniden dolum yaptırılabiliyor. Aynı zamanda bu özel tasarımlı şişeler baş harflerinizle ya da dilediğiniz bir harf ile kişiselleştirilebiliyor. 

İmza Koleksiyonlarında kendiniz için parfüm, kolonya ve vücut bakımı ürünleri, yaşam alanlarınız için ise mumlardan çubuklu ev kokularına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan bu koleksiyonlar, özel setler ve seyahat boy setleri ile de tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

İncelikle düşünülmüş tasarımları, özenle çalışılmış kokuları ile geçmişle geleceği, modernle gelenekseli, tutkuyla zarafeti bir araya getiren İmza Koleksiyonu ile kendinize ve yaşam alanınıza Atelier Rebul imzası atmaya hazır mısınız?

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *