YÜKLENİYOR

Ara

Annenize doğadan bir hediye!

Paylaş

Bu Anneler Günü’nde annenizi Fransız kadınlarının vazgeçilmezi Huile Prodigieuse ile tanıştırmaya ne dersiniz? Kokusuyla bağımlılık yaratan çok amaçlı kuru yağ Huile Prodigieuse cildi, vücudu ve saçı tek adımda besleyip, onarıyor ve güzelleştiriyor. Vaktini değerli kullanan, tek üründen birden çok fayda sağlayan anneleriniz için Huile Prodigieuse vazgeçilmez olacak.

Annenize doğadan bir hediye!

Çok yönlü ve çok amaçlı kuru yağ tek adımda onarma, besleme ve cildi, vücudu, saçı güzelleştirdiğini kanıtladı. Bu besleyici bakım hepsi botanik kökene sahip 7 değerli yağı da bir arada sunuyor. Tsubaki (nemlendirici), Argan (onarıcı), Makademya (besleyici), Hodan (yumuşatıcı), Kamelya (nemlendirici), Fındık (koruyucu) ve Tatlı Badem (yumuşatıcı.

Geçtiğimiz yıl Huile Prodigieuse Florale hayatımıza pembe bir ışıltı kattı. Taze çiçeksi ve feminen bir kokuya sahip bu versiyon anında popüler oldu ve ailenin diğer üyeleriyle birlikte eczanelerdeki yerini aldı. NUXE tüketicilerinin bu değerli sevgisini karşılamak için Huile Prodigieuse Florale’i yeni 50 ml’lik şişesinde sunuyor. Nereye gidersek gidelim, ofis çekmecemizden bavullarımıza pratik boyuyla bize eşlik edebilecek. Greyfurtun canlı notaları, portakal çiçeği ile manolyanın çiçeksi ahengi ve beyaz miskin kadifemsi tonu bizim vazgeçilmez koku izimiz olacak.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *