Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Ashley Joy Kaş ve Kirpik Serumu ile Hacimli Kirpikler

Bakışlara derinlik kazandıran ve kadınların yüz ifadesine anlam katan kaş ve kirpikler, kişisel bakımın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Ashley Joy kaş & kirpik bakım serumu, kaş ve kirpikleri için daha iyisini isteyenlere özel bir bakım sunuyor. Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu, kaş ve kirpikleri kökten uca besliyor ve güçlendiriyor. Kaş ve kirpiklere ihtiyacı olan bakımı yaparak daha gür olmalarını ve hacimli görünmelerini sağlıyor.

DÖKÜLME VE KIRILMA KARŞITI FORMÜL

Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu içeriğindeki E vitamini ile dökülmelerin önüne geçerken, Niacinamide ile kaşların bakımlı ve canlı bir görünüme sahip olmasına katkı sağlıyor. Arginine, biotin, keratin ve B12 vitamini, daha uzun kaş ve kirpiklere kavuşmayı destekliyor.

Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu’nun içeriğindeki Provitamin B5 adeta bir bariyer görevi görerek eşsiz bir koruma sağlıyor ve kırılmaları engelliyor. Serum, etkili içeriği sayesinde kaş formunu ve kirpikleri şekillendirmek için kıl köklerine etki ederek, tüylerin yeniden yapılanmasını destekliyor. Oftalmolojik olarak test edilen Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu, paraben içermeyen formülü ile de dikkat çekiyor.