YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

Evde bolca vakit geçirdiğimiz şu günlerde, birbirinden leziz ve sağlıklı tatlar hazırlıyoruz. Bu keyifli yemeklerin pişirilmesindeki en büyük yardımcımız ise sağlıklı bir zeytinyağı. Asiltane Zeytinyağları da bu süreçte, sağlığına özen gösteren lezzet tutkunlarının sofralarına eşlik ediyor.

Zeytin öyle bir meyvedir ki, her hücresiyle ömre ömür katmakla yetinmez, yarattığı mucizevi etkiyi de en saf haliyle sunar insana. İçerdiği polifenoller sayesinde antioksidan özelliği ile iyi üretilmiş bir zeytinyağı, bağışıklık sistemini koruyor ve güçlendiriyor. Hijyen ve teknolojinin tüm imkânlarıyla üretim yapan Asiltane ise tüketiciye sunduğu sağlık ve lezzet farkı ile öne çıkıyor. Zeytine ve zeytin ağacına olan tutkusuyla, Türkiye’de sektöre yapılan en büyük yatırımla, Türkiye’nin ilk ve tek A+ üretim tesisini Ayvalık, Gömeç’te hayata geçiren Asiltane, en uygun koşullarda üretilmiş ve ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile zeytinyağının en natürel halini tüketicisine sunuyor.

2 saat 47 dakikada toplandı, üretildi ve şişelendi…

Asiltane, bu mucizevi değeri sevgiyle, tutkuyla ve standartların üstünde bir kaliteyle üreterek lezzet hikâyelerine eşlik ediyor. Asiltane’nin bu inançla ürettiği “Limited” Özel Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı, kendi bahçelerinden zeytinlerin toplanmasıyla başlayan ve üretimin hemen ardından şişelenmesi ile tam 2 saat 47 dakikada tamamlanan bir serüveninin eseri. Sınırlı sayıda üretilen ürün, muz ve vanilya aromalarını çağrıştıran yoğun bir meyvemsiliğe sahip.

Dört farklı ürün kategorisi ile sofralara farklı lezzetler sunuyor…

Asiltane Zeytinyağları; “Limited” Özel Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma’nın yanı sıra, Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma, Soğuk Sıkım Natürel Sızma ve Natürel Sızma Zeytinyağları olmak üzere; pestisit (zirai ilaç) içermeyen dört farklı ürün kategorisini ulaşılabilir fiyat seçenekleriyle sofralara sunuyor. Asiltane’nin tüm ürünleri; her çeşit sıcak yemek, soğuk meze ve hatta hamur işlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *