YÜKLENİYOR

Ara

Atelier Rebul ile Elleriniz Kontrol Altında

Paylaş

Eczacılık geleneğinden gelen asırlık tecrübesiyle güven veren ve doğallığı her zaman ön planda tutan Atelier Rebul; yeni ‘Hand S.O.S Kit’ ile el hijyenini ve bakımını kontrol altına alıyor, her an her yerde yanınızda oluyor. 

Atelier Rebul ‘Hand S.O.S Kit’; ellerinizin bakımını üstlenecek el kremini ve virüsleri yok etmeye yardımcı olan 80° etil alkol oranı ile en güvenli hijyeni sağlayan kolonyayı aynı kutuda sunuyor. 

Artık hijyen her şeyden önemli!

El hijyenine çok dikkat ettiğimiz bugünlerde çantamızdan ayırmadığımız kolonyalar artık en temel günlük ihtiyaçlarımızdan biri. Dönemin yıldızı ve çok tercih edileni Atelier Rebul kolonyaları, 80° etil alkol oranı ile en güvenli hijyeni sağlıyor. Temiz içeriği, yüksek kaliteli alkol kullanımı ve esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş birbirinden farklı koku seçenekleri ile bir kolonyadan ötesi olan Atelier Rebul kolonyaları, yapışkanlık hissi bırakmadan elinizde benzersiz bir ferahlık hissi yaratıyor. 

Atelier Rebul’ün en sevilen 3 kokusu; Erguvan, Yeşil Çay ve Greyfurt, 50 ml’lik boylarıyla ‘Hand S.O.S Kit’te karşımıza çıkarıyor. Ellerinizin hijyenini sağlarken, Erguvan ile baharın gelişini kutlayabilir, Yeşil Çay ile duyularınıza detoks yapabilir, Greyfurt ile yazı şimdiden hissedebilirsiniz. 

Önce hijyen sonra bakım!

Sık sık el yıkamaktan ve alkol içerikli hijyen ürünleri kullanmaktan yorulan ellerinize çözümü Atelier Rebul size sunuyor.  İhtiyacınız olan el bakımı için özel bir formül sunan Atelier Rebul El Kremi, 30 ml’lik boyu ile ‘Hand S.O.S Kit’te karşımıza çıkıyor. Shea yağı, argan yağı, badem özleriyle zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde, cildi dış etkenlerden koruyup cilt bariyerini güçlendiren, cildi besleyerek nemlendiren bu krem, elde oluşan kuruluk ve çatlaklar için ideal bir bakım sağlıyor ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor. Atelier Rebul El Kremi, mineral yağ ve paraben içermiyor. 

Özel kutusu ve dekoratif kartı ile şık ‘Hand S.O.S Kit’, sevdikleriniz için de ideal bir hediye seçeneği. Sevdiklerinize sağlığı ve bakımı tek bir sette hediye etmek ister misiniz?

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *