YÜKLENİYOR

Ara

Audrey Hepburn’ün Balmumu Figürü Grand Hyatt İstanbul’da

Paylaş

Grand Hyatt İstanbul, Madame Tussauds Müzesi iş birliğinde Hollywood’un efsanevi oyuncusu ve moda ikonu Audrey Hepburn’u ağırlıyor. Audrey Hepburn balmumu figürü Grand Hyatt İstanbul Mezzanine katında sergileniyor. Ayrıca işbiliği kapsamında Grand Hyatt İstanbul misafirleri Madame Tussauds Müzesi’ni yüzde 25 indirimle ziyaret edebilecek.

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, dünyaca ünlü Balmumu heykel müzesi Madame Tussauds iş birliğinde Hollywood yıldızı ve moda ikonu Audrey Hepburn’u ağırlıyor. Grand Hyatt Istanbul misafirlerinin çay saatlerine eşlik edecek göz alıcı balmumu Audrey Hepburn figürü, Grand Hyatt Istanbul Mezzanine katında görülebilir. 

Güzelliği ve zarafeti ile herkesi kendine hayran bırakan Hepburn, başarılı oyunculuk kariyerinin yanı sıra ikonik tarzıyla da unutulmaz yıldızlardan biri. Oyunculuk hayatı boyunca sayısız ödülün sahibi olan Hepburn, 1954’te “Roman Holiday” ile kazandığı Oscar’ın yanında tam 4 kez En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ına aday gösterildi. Bunun yanında 2 kez İngiliz Film Akademisi Ödülleri BAFTA’yı kazanan Hepburn, bu ödüle iki kez de aday gösterildi. 

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *