YÜKLENİYOR

Ara

Avantgarde Collection, Lapica Sports İşbirliğiyle Sağlıklı Bir Yaz

Paylaş

Her sezonun gözdesi Bodrum’un en sakin ve huzurlu koylarından biri olan Küdür’de bulunan Avantgarde Yalıkavak, size çok o özlediğiniz ve beklediğiniz tatili yaşatırken, sağlığınızı da ihmal etmiyor. Sunduğu sıra dışı lüks ve konforun yanı sıra güvenli bir tatil deneyimi vadeden otelin dillere destan Ace Restaurant’ı bu yaz çok özel bir işbirliğine imza atıyor. Lapica Sport’un Avantgarde Yalıkavak için özel hazırladığı menü, sağlıklı yaşamı tatilde de sürdürmek isteyenlere özel seçenekler sunuyor. 

Her sezonun değişmeyen gözdesi Bodrum’un en güzel koylarından Küdür’de bulunan Avantgarde Yalıkavak; sağlığınız için aldığı tedbirlerin eşliğinde, ailenizle birlikte huzurla geçireceğiniz bir tatil vadediyor. Bu yaz Lapica Sport’la yaptığı işbirliğiyle, sağlıklı yaşamı yaz tatilinde de sürdürmek isteyenlere çok özel bir menü sunan Ace Restaurant, tatilinizi benzersiz bir lezzet deneyimine dönüştürüyor. Lapica Sport ve Therapy Art Center tarafından, fonksiyonel tıp diyetisyeni eşliğinde hazırlanan bu çok özel menü; laktoz, gluten, rafine şeker ve alerjen besinleri içermiyor.

Gurme lezzetlere sağlıklı dokunuş

Yeniliklere açık, dünyayı takip ederken yerel malzeme ve tatlardan kopmayan ,‘tarladan sofraya’ yaklaşımını benimseyen mutfağından çıkan lezzetlerle fark yaratan Ace Restaurant, bu kez de sağlıklı ve fonksiyonel beslenmek isteyenlere farklı lezzetler sunuyor. Her sezon değişen ve yenilenen menüsüyle, mevsimin en güzel ürünlerini gurme tatlara dönüştüren Ace Restaurant&Bar’ın Lapica Sport tarafından hazırlanan menüsünde; özel yöntemlerle ve kalori hesabıyla hazırlanan sağlıklı ve aynı zamanda lezzetli seçenekler, tatilde beslenmesinden ödün vermeyenleri bekliyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *