Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Aveda’dan Yeni Nutriplenish Bakım Maskesi

Aveda’nın %96 doğal içerikli, vegan ve hayvanlar üzerinde test edilmemiş Nutriplenish Kuru Saçlar için Nemlendirici Saç Bakım Maskeleri ile vegan ve besin değeri yüksek nemlendirmenin keyfini çıkarın.  Vegan içeriklerden oluşan, hafif ve yoğun nemlendirici formüllere sahip maskeler, saça anında 4 kat daha fazla nem vererek saç bakımının gücünü, besin değeri güçlü içeriklerden alıyor ve günlük saç bakım rutininizi oluşturuyor. Nutriplenish Kuru Saçlar için Nemlendirici Saç Bakım Maskeleri; saçları yeniler, nemlendirir ve gözle görülür şekilde canlı saçlar sunmak için omega-5 bakımından zengin organik nar yağı, mango yağı ve organik hindistan cevizi yağı karışımıyla güçlendirilmiştir.

Nutriplenish Kuru Saçlar için Nemlendirici Saç Bakım Maskeleri’nin yoğun ve hafif nemlendirici formül seçenekleri ile haftalık derinlemesine nemlendiren saç bakım rutininiz artık her tür ve dokudaki saçlar için uygun. Kuru saçlar için nemlendirici maskeyi yağlanmaya meyilli olan ince ve orta telli saçlarda tercih ederken, Kuru saçlar için yoğun nemlendirici Maskeyi ise orta ve kalın telli saçlarda daha yoğun bir nemlendirme için tercih edebilirsiniz. Derinlemesine nemlendiren bir bakım için maskeyi haftada bir kez Nutriplenish saç kremi yerine kullanın.

Aveda’nın Profesyonel Global Sanat Başkan Yardımcısı Antoinette Beenders, evde spa benzeri bir deneyim sunmak için Nutriplenish  maskesini  gece veya istenirse saçta sabaha kadar bekletilerek de kullanılmasını öneriyor. “Maskeyi kullandıktan sonra başınıza sıcak bir havlu koyun, arkanıza yaslanın ve maske faydasını gösterirken rahatlamaya başlayın. Kendinize bakım yapmanızın yanı sıra, güzel bir duyusal deneyim yaşayacaksınız.”

Nutriplenish Kuru Saçlar için Nemlendirici Maske, vegan, % 98 doğal türevli, hafif yapılı kremsi formülü ile saçı ağırlaştırmadan nemlendiriyor. Bu maske, besin değeri güçlü içeriklerle saçı beslerken, nemlendirme özelliğiyle ince ve orta telli tüm saç tiplerine yumuşaklığını ve parlaklığını geri kazandırıyor. Ürünü kullanan kadınların %93’ ü saçlarının nemlenmiş, beslenmiş ve yenilenmiş hissettiğini söylüyor. 

Nutriplenish Kuru Saçlar için Yoğun Nemlendirici Maske, vegan, %96 doğal türevli, yoğun krem formülü ile en kuru saçlarda bile nemi saça hapseden bir maskedir. İçerisinde Nutriplenish kuru saçlar için nemlendirici maskeye kıyasla x2.5 kat daha fazla besleyici yağ bulunur. Yoğun Nemlendirici Maske, orta ve kalın telli saçların her dokusunun yumuşaklığını ve parlaklığını korumasını sağlar. Ürünü kullanan kadınların %96’ısı, saçlarının yenilenmiş ve nemli gözüktüğünü söylüyor.

AVEDA’NIN NUTRIPLENISH™ KOLEKSİYONU

Nutriplenish Kuru Saçlar için Nemlendirici Saç Bakım Maskeleri; Nutriplenish Hafif Nemlendirici Şampuan ve Saç Kremi, Nutriplenish Yoğun Nemlendirici Şampuan ve Saç Kremi, Nutriplenish Nemlendirici Durulanmayan Saç Kremi, Nutriplenish Çok Amaçlı Saç Bakım Yağı, Nutriplenish Günlük Saç Nemlendirici Bakım ve Nutriplenish Bukle Belirginleştirici Nemlendirici Jel Krem’inin de bulunduğu Nutriplenish serisine katıldı. Aveda’nın yüksek performanslı, her saç tipi ve dokusuna uygun olan bu nemlendirme serisi, kakao özü, organik zencefil yağı, kakule yağının yanı sıra diğer çiçek ve bitkilerin esanslarını içeriyor. 

ÇEVRESEL STANDARTLAR

Nutriplenish Kuru Saçlar için Nemlendirici Saç Bakım Maskeleri %96 doğal içerikli, silikon ve parabensizdir. Her Aveda ürünü gibi, hayvanlar üzerinde test edilmeden, vegan, güneş ve rüzgardan elde edilen %100 yenilenebilir enerjiyle üretilmiştir.  Nutriplenish Kuru Saçlar için Nemlendirici Maske, %59 geri dönüştürülmüş PET’ten ve %41 bioplastikten oluşan tüpün içinde bulunur. Nutriplenish Kuru Saçlar için Yoğun Nemlendirici Maske ise %100 geri dönüştürülmüş PET’ten üretilen kaplarda bulunur.