Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Aveeno’dan Atopiye Yatkın Ciltler İçin Etkili Bakım

Aveeno Dermexa Serisi, içeriğindeki üçlü prebiyotik yulaf kompleksiyle cildi rahatlatıyor, yatıştırıyor, nemlendiriyor ve koruyor.

Yulafın mucizesinden yararlanarak “İyi İçerik, İyi Cilt Bakımı” sloganıyla 60 yılı aşkın süredir doğal içerikli cilt bakımı ürünleri sunan Aveeno, Dermexa serisiyle kuru, kaşıntılı ve atopiye yatkın cildin bariyerini güçlendirerek sağlıklı bir görünüme kavuşturuyorCilt bariyerinin işlevini yitirmesi ve bu nedenle cildin dış faktörlere ve enfeksiyon riskine karşı savunmasız hale gelmesiyle oluşan atopik dermatite karşı Aveeno, çocuklardan yetişkinlere herkesin hayat kalitesini yükseltecek üç aşamalı bir çözüm sunuyor.İki yaşın üzerindeki kuru veya atopik cilde sahip herkes için rahatlık vadeden seride aktif içerik olarak üçlü yulaf kompleksi bulunuyor. Stres, mevsim değişimleri, genetik ve alerjik atopiye karşı etkisi kanıtlanan serinin etkin bileşeni olan yulaf parçaları, cildin derinlemesine temizlenmesini sağlarken aynı zamanda nemi hapsediyor ve cildi yatıştırıyor. Uzun süreli etki için güçlenen cilt bariyerinin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturuyor.

Günlük Yumuşatıcı Vücut Temizleyici

Dermatolog testleri sonucunda klinik olarak cildi kurutmadan arındırdığı kanıtlanan vücut yıkama jeli, parfüm ve sabun içermeyen formülüyle çok kuru ve atopi eğilimli ciltler için yatıştırıcı bir temizleme deneyimi sunuyor. Prebiyotik yulaf kompleksi ve seramid içeren formülü ile cildi kurutmadan arındırıyor ve ciltte nemli bir his bırakıyor.

Günlük Yumuşatıcı Krem

Cilt bariyerini güçlendiren yatıştırıcı krem, cildin doğal mikrobiyom dengesini sağlayarak cildi koruyor. Formülünde seramid ve ve üçlü yulaf kompleksi bulunan kremin hassas ve atopik ciltler tarafından kullanılması öneriliyor. Araştırma sonuçlarının kanıtladığı üzere çok şiddetli kuruluk şikâyeti olan ciltlerde 24 saate kadar kuruluğu önlüyor ve yumuşaklık sağlıyor.

Hızlı ve Uzun Süreli Kaşıntı Yatıştırıcı Krem 

Kuruluk ve kaşıntıya karşı anında etki eden ve uzun süreli rahatlama sağlayan balm, cildi derinlemesine nemlendiriyor. İçeriğindeki üçlü yulaf komplesi ve seramid ile el ve vücutta doğal mikrobiyom dengesini sağlamaya yardımcı olurken cilt bariyerini güçlendirerek cildi koruyor.