YÜKLENİYOR

Ara

Avşar Maden Suyu’ndan Egzotik Bir Tat

Paylaş

Avşar Maden Suyu, tüketicilerine sunduğu yenilikçi ürünleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Mango ve ananas aromalarını maden suyu ile bir araya getiren Avşar, lezzet düşkünlerine kış aylarında da tropikal bir deneyim yaşatıyor.

Egzotik aroma tutkunlarının vazgeçemediği tatlardan mango ve ananası tek şişede sunan Avşar Maden Suyu, ikili lezzetleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Birbirleriyle uyumlu aromaları bir araya getirerek günün her saatinde rahatlıkla tüketebileceğiniz lezzetler sunan Avşar, iki tropikal lezzetin harmonisiyle ortaya çıkan mango ve ananas aromalı maden suyu ile damaklarda egzotik bir tat bırakıyor. 

Avşar Maden Suyu; sağlıklı içeceklere keyifli bir yorum getiriyor

Avşar Maden Suyu AR-GE ekibi tarafından geliştirilen Mango ve Ananas aromalı, düşük şeker oranı ve her yudumda daha fazla hissedeceğiniz tropik lezzetinin yanın sıra vücudunuzun ihtiyacı olan mineral değerlerini de karşılıyor. Rahat içimi ve ergonomik şişe tasarımıyla da vazgeçilmez bir seçenek oluyor.

Yüksek mineral oranları nedeniyle Zengin Mineralli Su olarak nitelendirilen Avşar Maden Suyu ürünleri; mineral muhteviyatındaki 2.300 mg/lt Bikarbonat, 756,3 mg/lt Sodyum, 80,1 mg/ lt Klorür, 53,8 mg/lt Kalsiyum ve 96,3 mg/lt Potasyum ile Türkiye’de üretilen maden sularının içinde en yüksek değerde yer alıyor. Avşar Maden Suyu ürün portföyünde Doğal Sade Maden Suyu, Limon C Plus, Yeşil Elma, Mandalina, Limonata, Mango&Ananas, Limon, Elma, Karpuz&Çilek, Kivi&Limon, Karadut & Frenk Üzümü, Sade Gazoz, Karamix ile Düşes Armudu & Nektarin olmak üzere 14 farklı çeşit maden suyu bulunurken ürünler tekli, 6’lı ve 24’lü paketlerde satışa sunuluyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *