YÜKLENİYOR

Ara

Bath and Body Works “Into The Night” ile Karşınızda!

Paylaş

Dünyanın en sevilen markalarından Bath & Body Works en yeni kokusu Into The Night ile karşınızda! Into the Night serisi, koyu böğürtlen, yasemin ve amber harmanlayarak sıcak havalara sizi hazırlayan bir koku sunuyor. Bütün gün boyunca sizinle olan Into the Night, zengin amber zamansız, kadınsı ve çekici bir karışımıdır.

Into the Night serisi Bath & Body Works’ün en çok satan kokusu Gingham ve on yıldan fazla süredir müşterinin favorisi olan Japanese Cherry Blossom’ın da aralarında bulunduğu, markanın imza koleksiyonlarından biri olmaya aday.

Yeni Işıltılı Vücut Spreyi ile Parla!

Into The Night ışıltılı vücut spreyi kendinize ve sevdiklerinize en mükemmel hediye alternatifi! Gerçek elmas tozu ile zenginleştirilmiş formülü ile bu lüks vücut spreyi karşı konulamaz ışıltısı ve dikkat çeken kokusuyla vücudunuzu ve sizi şımartacak!

Into the Night’ın Her Hali…

Into The Night, Eau De Parfume ve Glowing Body Scrub gibi müşterilerin sevdiği diğer favoriler ürün formlarında da karşımıza çıkıyor.

Into the Night’ın Cildi Nemlendiren Formülüne Bayılacaksınız!

Into The Night koleksiyonu, zengin, kremsi bir köpükle cildi nazikçe temizleyen ve anında nemlendiren yeni nemlendirici vücut yıkama jelini sunuyor. Shea yağı, hindistancevizi yağı ve kakao yağı ile sadece bir kullanımda nemlendirme etkisi gösterdiği klinik olarak test edilmiştir. Into The Night, en kuru cildi yumuşatmak için 24 saat besleyici nem sağlayan shea yağı ve kakao yağı ile zenginleştirilmiş yeni vücut yağını da ailesinde bulunduruyor. Hızlı emilen ipeksi formülü, güzel bir koku ve tüm gün ve tüm gece boyunca nemlendirme sağlamak için cildin üzerinde adeta eriyor. Serinin seyahat boyları da bulunuyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *