YÜKLENİYOR

Ara

Bath & Body Works’ün İkonik Kış Koleksiyonu ile Tanışın!

Paylaş

Birbirinden farklı yüzlerce koku çeşidinin bulunduğu, 20 seneyi aşkın süredir insanların gülümsemesini sağlayan kokuları oluşturmayı amaç edinen Bath & Body Works, yılın en güzel zamanı yeni yılda da aynı amaçla yola çıkıyor. Bath & Body Works sevdikleriniz ve sizin için birbirinden farklı ve güzel kokuları bir araya getirerek, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtmaya hazırlanıyor. Bath & Body Works’ün yeni yıl ruhunu en iyi yansıtan serileri arasında bulunan Twisted Peppermint Christmas, Vanilla Bean Noel ve Winter Candy Apple Christmas ile kendinizi hem evde hem de sokakta hiç olmadığınız kadar sıcak hissedeceksiniz.

Twisted Peppermint Christmas nane serinliğini şekere bulanmış kar yumuşaklığında size sunuyor. Çocukken en sevdiğiniz şekeri düşünün, Bath & Body Works bu serisiyle size aynı mutluluğu hissettirmeyi amaçlıyor. Vanilla Bean Noel, vanilya çekirdekleri kullanarak yarattığı bu kokusunda kışın evlerde olmazsa olmaz kurabiyelerden ve mutfağın en tatlısı kremadan ilham alıyor ve yumuşak bir koku ortaya çıkartıyor. Winter Candy Apple Christmas ise kırmızı elmanın tarçınla olan kusursuz uyumundan yola çıkıyor ve hem eviniz hem de sizin için aradığınız sıcaklığı bir şişenin içine koyuyor.

Bath & Body Works’ün en favori ürünleri arasında yer alan mumun dışında vücut spreyi ve vücut losyonunun da bulunduğu, kışa özel bu üç seri yeni yılınızı kusursuz hale getirmek için sizleri Bath & Body Works mağazalarında bekliyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *