YÜKLENİYOR

Ara

Bea’s ile Büyük Bir Aşk Hikayesi

Paylaş

Hem erkekler hem kadınlar için zamansız, şımartıcı kokular ve büyük bir romantizm sunan Bea’s, eşsiz parfümleriyle Sevgililer Günü’ne hazır! Bea’s Women engel tanımayan aşıklar için tutkulu bir hikâye, Bea’s Men ise ilk görüşte aşkın verdiği heyecanı hissettiren büyüleyici bir yorum sunuyor.

Unice Multibrand Türkiye kataloglarında ve unice.com.tr’de satışa sunulan Bea’s parfümleri, çekiciliğe çekicilik katmak, tatlı bir esinti yaymak, tutkuya ve aşka eşlik etmek için sevgilileri bekliyor. Bea’s parfümleri hem erkekler hem kadınlar için zamansız, şımartıcı kokular, uzun süreli ve etkileyici kalıcılık vadediyor.

Bea’s parfümleri arasında yer alan çok özel iki ürün; Bea’s Women (551 EDP) ve Bea’s Men (223 EDP), Sevgililer Günü’nde aşkı, sevgiyi, romantizmi tetikleyecek.

Çiçeksi ve oryantal Bea’s Women, engel tanımayan aşıklar için tutkulu bir hikâye… Bu baş döndürücü kokuyla cazibenizin doruklarına çıkmaya hazır olun. İris ve yaseminin zarafetiyle sarmalanan armudun ve Frenk üzümünün canlandırıcı ipuçlarıyla açılışa tatlı bir iz katan cezbedici kompozisyon, tüm duyularınızı uyandırıyor. Bedeninizi saran bu romantik masal, vanilya ve paçulinin sıcak nüanslarıyla sizi zamansız bir yolculuğa çıkarıyor.

Odunsu ve aromatik Bea’s Men ise ilk görüşte aşkın verdiği heyecanı hissettiren büyüleyici bir yorum… Kalp atışlarınızı hızlandıran duyusal notaların buluşması… Mükemmel aşkı uyumundan ilham alan sedir ve adaçayıyla pekiştirilen biber ve zencefilin benzersiz karışımı sınırlarınızı zorluyor. Amber ve süet notalarıyla çevrelenmiş, modern ve cesur maskülenliğin sembolü olan bu eşsiz rapsodi, hayatınıza unutulmaz bir anı katıyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *