Please assign a menu to the primary menu location under menu

Genel

Bella Maison Fall Nevresim Takımı ile Soğuk Kış Günleri Sıcacık Olsun!

Doğanın birbirinden farklı renkleriyle bir bütünlük oluşturduğu, 2021-22 sonbahar- kış sezonunun en çok tercih edilen figürlerinden oluşturulmuş Fall çift kişilik nevresim takımını çok seveceksiniz!

Doğaya dönüşü ve tabiatın bütünlüğünü temsil eden mantar ve palamut figürleriyle donatılmış, sonbahar renklerinin derinliğini taşıyan Fall nevresim serisi ile doğanın kendisine sarılarak uyumanın keyfini çıkarın. %100 pamuktan oluşan yumuşacık dokusuyla soğuk kış gecelerinde içinizi ısıtacak Bella Maison Fall çift kişilik nevresim takımı, tabiatın kendi kendini yenileyen enerjisini üzerinde taşıyarak her sabah daha da mutlu uyanmanızı sağlayacak.

Kiremit tonlarının sıcaklığıyla doğanın hareketli figürleri bir araya getirilerek tasarlanan Fall çift kişilik nevresim takımı, modern çizgilerin ve sıcak tonların hakim olduğu tüm yatak odalarına son derece uyumlu çok seveceğiniz bir görünüm yaratacak.  Soğuk kış gecelerinde sıcacık uyuyacağınız, sabah yenilenmiş olarak uyanacağınız Bella Maison Fall çift kişilik nevresim takımı ile kaliteli bir uykunun tadını çıkarın.