Please assign a menu to the primary menu location under menu

Keşfet

Beyza Şekerci ve Engin Hepileri’nin Kurucusu Olduğu Studio İn Açıldı!

Beyza Şekerci ve Engin Hepileri uzun zamandır hazırlıklarını yaptıkları Studio İN sanat merkezinin kapılarını açtı. Ünlü çift Covid önlemleri çerçevesinde gerçekleştirdikleri açılışla mutluluklarını sevdikleriyle paylaştılar. Açılışta Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Okan Yalabık, Demet Evgar, Onur Ünsal ve Mehmet Birkiye’nin de içinde olduğu yakın dostları başarılı çifti yalnız bırakmadı.

Sevilen çift mutluluklarını şu cümlelerle paylaştı; birlikte çıktığımız her yolculuk bizim için çok özel. Şimdi studio İN ile sanatın her dalı ile iç içe olacağımız için heyecanlıyız. Hayalimizdeki sanat üretim alanını bulduk ve artık tüm hazırlıklarımız tamam. Bizi daha çok çalışmaya itecek, yepyeni projelere yolculuğa çıkaracak ve kendi alanlarımızda gelişmemizi sağlayacak bir mekanımız var artık. Bu mekan herkese açık. Çalışan, üreten, kendini geliştirmek isteyen herkesi bekliyoruz.

Stüdio İN Hakkında

İçeriğini sanatın ve estetiğin oluşturduğu, çağdaş ve yenilikçi bir sanat mekânı olarak yola çıkılan Studio iN de; Bale, Tiyatro, Çağdaş Dans ve Müzik gibi dallar öncelikli olacak. Çocuklara, gençlere ve kendini genç hisseden tüm bireylere sanatın insan ruhuna ve bedenine olumlu katkılarını kanıtlayacak. İlerici workshoplarla zihinleri açmak, farklı alanlardaki sanatçılara alan sağlamak ve disiplinler arası köprüyü kurmak için kapılarını açan Studio iN; Beyza Şekerci ve Engin Hepileri tarafından kuruldu.