YÜKLENİYOR

Ara

Bir Hikaye Bizi Her Yere Götürebilir

Paylaş

Yazıp resimlediği çocuk kitaplarıyla sevilen Amerikalı sanatçı Jeff Mack’in yazdığı “Hepsi Bir Hikaye” Günışığı Kitaplığı tarafından yayımlandı.

Amerikalı sanatçı Jeff Mack, küçük okurlarını bu kez kütüphanelere ve kitapçılara davet ediyor. Bir kitabı okurken zihnimizde çıkabileceğimiz serüvenleri yaratıcı bir mizah ve renkli resimlerle canlandırıyor. Kitapların her yaştan okura sunduğu düşselliğin, yaşamı nasıl zenginleştirdiğini, günlük yaşama kattığı anlamı, heyecanı duyumsatan resimli öykü, çocukluğun sınır tanımaz hayal gücünü yüceltiyor. Okumanın özgürleştirici duygusunu, minik okurları güldürecek bir görsel anlatımla aktaran kitap, büyüklerle küçüklerin birlikte eğlenerek, keyifle okumaları için birebir.

Rafların arasında bir çocuk, ilgisini çeken bir kitap bulmuş, sakin sakin okuyordu. Onu gören, böyle sanabilirdi ama oturduğu yerde kitaba dalmış çocuğun başına türlü şeyler geliyordu aslında. Az kalsın bir bebek ejderha tarafından ezilecekken, az kalsın bir uzaygemisi tarafından… Yok daha neler! Onca heyecana karşın, çocuk çok da mutlu görünüyordu!

Hepsi Bir Hikaye

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *