YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

Dünya Kadınlar Gününde Kadın Sanatçılar, En Sevdikleri Kadın Öykülerini Hagia Sofia Mansions Curio Collection by Hilton’da Okuyacak…

Tarihi Yarımada’dan aldığı mirası Hilton misafirperverliği ile birleştiren Hagia Sofia Mansions Curio Collection by Hilton, Dünya Kadınlar Günü’nü kadın öykülerinin okunacağı özel bir çay saati etkinliğiyle kutlayacak. 6 Mart Cuma günü, tarihi Yeşil Ev’de bir araya gelecek olan yazar, oyuncu ve eleştirmenlerden oluşan kadın sanatçılar, kadınların bakış açılarını, hayatlarını konu alan en sevdikleri öyküleri katılımcılara okuyacak.

Sultanahmet’in en yeni oteli Hagia Sofia Mansions Curio Collection by Hilton, Dünya Kadınlar Günü’ne özel hazırladığı kadın öyküleri okuma etkinliğine edebiyat tutkunu tüm kadınları davet ediyor. 6 Mart Cuma günü saat 16.00’da, tarihi Yeşil Ev’de gerçekleşecek olan öykü okuma etkinliğinde Yazar Şebnem İşigüzel, Gamze Arslan, Gül Ersoy, Mevsim Yenice, eleştirmen yazar Ayşegül Sönmez, tiyatro ve dizi oyuncusu Eylem Yıldız, o güne özel sürpriz konuklar kadın öyküleri okumak üzere buluşacak.

Kadın sanatçıların tercihlerine göre kendilerine ya da sevdikleri kadın yazarlara ait öyküleri okuyacakları Dünya Kadınlar Günü etkinliği, edebiyatın tam kalbinde, kadınların bakış açılarını ve hayatlarını konu ettikleri öykülerle geçecek. Günün bir diğer önemli özelliği de Yeşil Ev gibi tarihi bir konakta yapılacak olması…

Dünya Kadınlar Günü’ne özel gerçekleşecek etkinliğe katılmak isteyenler [email protected] adresine okumak istediği öykünün ve yazarının adını belirterek mail atabilir; güne özel hazırlanacak pod cast’te seslendirdiği öyküyle yer alma fırsatını elde edebilirler.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *