YÜKLENİYOR

Ara

Bu hafta Julianne Moore’u izlemeye doyamayacaksınız!

Paylaş

The Hours’daki depresif haliyle korkunç derecede çekicilik yaratan hatun kişi Julianne Moore hayranlarına müjde! Bu hafta vizyona girecek 6 filmin 2’sinde Julianne Moore’u izleme şansına sahip olacaksınız. 2 filmin aynı haftaya denk gelmiş olması da bonus olmuş doğrusu. Bu nedenle tercihiniz hangi filmden yana olursa olsun, keyfini çıkaracağınız bir gerçek, bizden söylemesi.

İşte Julianne Moore’u izleyebileceğiniz o filmler…

Geçmişin Sırları (After The Wedding)

Bart Freundlich’in yönettiği ve Michelle Williams, Julianne Moore, Billy Crudup ile Will Chase’in oynadığı Geçmişin Sırları (After The Wedding), Filmartı Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Yıllar önce Hindistan’a yerleşen Isabel’in hayatını adadığı yetimhanedeki koşulları iyileştirmek için bir destek bulmaya ihtiyacı vardır. Bunu gerçekleştirmek için ise önce New York’a gitmesi gerekir. Burada zengin, başarılı bir iş kadını, eş ve anne olan Theresa ile tanışır. Theresa, yetimhaneye milyonlar bağışlamaya hazırdır. Isabel’den küçük bir isteği vardır. O da hafta sonu kızının düğününe onun da mutlaka gelmesidir.

Çarpıcı Kız (The Staggering Girl)

Luca Guadagnino’nun yönettiği ve Julianne Moore, Mia Goth, Kyle Maclachlan ile Marthe Keller’in oynadığı Çarpıcı Kız (The Staggering Girl), bir anne ile kızının ilişkisini beyazperdeye getiriyor. Francesca, New York şehrinde yaşayan bir yazardır. İyice yaşlanan annesini yanına almak isteyen Francesca, bunun için yıllar önce ayrıldığı Roma’ya geri döner. Yeniden bir araya gelen Francesca ve annesi için bu süreç, geçmişin yeniden canlanmasına ve anne ile kızın ilişkilerini etraflıca gözden geçirmelerine neden olur.

Doğrusunu söylemek gerekirse eğer iki filmde kulağa gayet ilgi çekici geliyor. Eh bundan sonrasında bizden öneriyi sunması, sizden de tercihi yapıp izlemesine kalıyor. Hepinize şimdiden iyi seyirler…

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *