YÜKLENİYOR

Ara

Buselik’in yeni menüsüne enfes tatlar ekleniyor

Paylaş

Buselik’te misafirleri, yeni mevsimde birbirinden leziz seçenekler karşılıyor. Geleneksel Türk mutfağından tatların yanı sıra Sefarad ve Rum lezzetlerinin de yer aldığı Buselik menüsündeki seçenekler, mutlu muhabbetlere eşlik etmeye devam edecek.

Mevsim değişirken Buselik’in menüsüne de yeni seçenekler geliyor. Klasik meyhane kültürüne farklı yorum getiren; adını aldığı müzik makamı gibi hayat dolu, zarif ve bir o kadar da duygusal konseptiyle Buselik, yeni mevsime güncellenen tatlarla uyum sağlıyor. Buselik şubelerine eşlik eden deniz manzaralarını daha da lezzetlendirecek seçenekler yeni menülerdeki yerini aldı.

Usta şeflerin elinden çıkan yemekler, mezeler, ara sıcaklar ve tatlılar arasına gelen yeni lezzetler, damaklarda iz bırakacak türden. Buselik menüsündeki 23 farklı meze arasında Bombay Fasulye Pilaki de yerini alıyor. Klasik yaprak sarma yenileniyor ve artık Vişneli Yaprak Sarma adıyla mekanın en beğenilen zeytinyağlısı olmaya aday oluyor. Ara sıcaklardaki Enginarlı Damla Sakızlı Karides ise farklı tatları bir araya getirerek tüm damak tatlarına hitap edecek bir lezzet sunuyor. Ana yemekler menüsüne eklenen Maydanozlu Köfte ve Kaşarlı Levrek Sarma ise güzel bir ana yemekle devam etmek isteyenlere seçenek getiriyor.

Buselik’in tatlılarında da yeni seçenekler var. Güzel ve keyifli geçen yemekleri taçlandıracak Buselik tatlıları arasında, tadı Trakya’dan gelen Vişneli Kaymaklı Hayrabolu Tatlısı ve serinletici Kahveli Ballı Keçi Sütü Dondurması bulunabilecek.

Buselik’in usta şeflerinin ilhamıyla çıkan yeni lezzetler, modern günümüz meyhanesinin klasikleşmiş tatlarının da eşliğinde en keyifli dost sohbetlerine eşlik etmek için menüde misafirleri bekliyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *