Please assign a menu to the primary menu location under menu

Keşfet

Büyü’den Yeni Yıla Özel Hediye Serisi

Doğanın büyüsünü paylaşmak ve bitkilerin sihri ile insan hayatına değer katmak için kolları sıvayan üç kadın girişimcinin kurduğu Büyü, yeni yıl tohumlarını umut dolu dilekler ile ekiyor. Tüm dileklerin ve umutların yeşereceği, yepyeni bir yılın müjdecisi Büyü’nün yılbaşına özel hazırladığı hediye setleri, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için unutulmaz birer hatıra olmaya hazır. 

Doğa ile yakınlaşmak, yaşam alanlarına enerji katmak, bütün dileklerin yeşermesini umut etmek ve 2022 yılını tüm güzellikleri ile karşılamak adına niyet eden Büyü, yeni yılda da herkesi berekete ve toprağa dokunmaya davet ediyor. 

Büyü’nün yaşam alanlarına kattığı şık görünümü ile sukulent çeşitlerinin yanı sıra, kekik ve lavanta tohumları ile yeni yılda sevdiklerinize özel eşsiz birer hediye hazırlayabilir, onları evde bitki büyütmeye teşvik edebilirsiniz.

Her biri el yapımı, bulunduğu mekana estetik katacak seramik saksıların yer aldığı, fiyatları 90 ile 250 TL arasında değişen hediye setlerinde, umutlarınızla bir arada büyütebileceğiniz bitki tohumları da yer alıyor.  

Yılbaşı kutlamalarında unutulmaz birer hatıra

Yılbaşı Tohum Kutusu’nda, renkli sırlı el yapımı seramikler, Antik dönemde Zeus’un kızı Truvalı Helen’in gözyaşlarını temsil eden kekik ve yine Zeus’un kızı Artemis’i simgeleyen lavanta tohumlarının yanı sıra, filizlendirmek için sıkıştırılmış hindistan cevizi kabuklarından elde edilen cocopeat ve lezzet dolu çikolatalar yer alıyor. 

İç mekanlarda, oda sıcaklığında tüm yıl ekim yapabileceğiniz Kekik ve Lavanta Yetiştirme Seti, yılbaşında hediye edilecek seçenekler arasında bulunuyor. Bulunduğu ortama yaydığı eşsiz kokusu ile lavanta ve kekik tohumlarının yanı sıra, yeni yıl ruhunu yansıtan Büyü’ye özel renklerde üretilen saksıların yer aldığı hediye seti, bu yılbaşı kutlamalarınızda unutulmaz birer anı olmaya hazır. 

Sizler de bu tecrübeye katılmak, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi yeni yılda bu keyifli, serüvene dahil etmek adına, www.buyubitki.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Büyü’den yaptığınız alışverişlerde, sevdiklerinizi mutlu etmenin yanı sıra, Türk Eğitim Vakfı aracılığı ile bir lise öğrencisinin eğitimine de katkıda bulunabilirsiniz.