YÜKLENİYOR

Ara

Çay Saatleriniz La Lorraine’le Zenginleşsin

Paylaş

Keyifli sohbetler ve lezzetli tadımlarla günün en sevilen ritüellerinden biri olan çay saati, La Lorraine’in birbirinden lezzetli eşlikçileriyle zenginleşiyor.

Tazecik ağızda dağılan tatlı ve tuzlu hamur işi seçenekleri ve “Hamurunda tutku var” mottosuyla La Lorraine, çay saatlerinin de aranan ismi olmaya devam ediyor.

Günün en sevilen saatlerinden biri olan çay saati, sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz ve keyif veren tadımlarla renklenen anların başında geliyor. Tavşan kanı çayın veya gün ortası kahvenin en sevilen eşlikçileri arasında yer alan tatlı ve tuzlu çeşitleri; yumuşacık çörek ve börekler, çeşit çeşit cookie’ler ve dünya mutfaklarının sevilen beş çayı eşlikçileri benzersiz kruvasan ve donutlar da La Lorraine’in zengin ürün yelpazesinde yer alıyor.

Unlu mamül sektörünün 80 yıldır öncü markası olan Belçika menşeili La Lorraine, zengin ekmek çeşitlerinin yanı sıra günün her saati gönül rahatlığıyla tüketilen farklı ürün çeşitleriyle de tercih edilen markalar arasında öne çıkıyor. La Lorraine’in lezzetleri, katkı ve koruyucu madde içermeyen, tazeliğiyle her zaman sağlıklı beslenmeyi destekleyen ayrıcalıklarıyla da kahvaltıdan çay saatine her öğünde sofraları taçlandırıyor.

Çıtır çıtır börekler La Lorraine’den

Çay saatinin vazgeçilmezi börekler de günün en güzel saatinin eşlikçisi oluyor. Lezzetiyle iştah kabartan La Lorraine’in çıtır börek seçenekleri arasında patatesli, ıspanaklı, peynirli gül börekleri ile bir tanenin asla yetmeyeceği rulo börekleri yer alıyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *