YÜKLENİYOR

Ara

Çikolata Severler, Kahve Dünyası Atölye’de Kendi Çikolatalarını Yapıyor

Paylaş

Çikolata tutkunları, “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası’nın düzenlediği atölyelerde buluşuyor. Ocak ayında Kahve Dünyası Fabrika Veliefendi ve Kemerburgaz’da düzenlenen çikolata atölyelerinde tadına doyulmaz eşsiz Kahve Dünyası çikolatalarının macerasına kendileri de ortak oluyor.

Dört saat süren “Çikolata Atölyesi”nde Kahve Dünyası’nın vazgeçilmez lezzetlerinden kahveli spesiyal çikolata, tablet çikolata ve trüf’ün yanı sıra içi sürprizlerle dolu çikocara crunch ve tadına doyulmaz sıcak çikolata yaparak çok keyifli bir gün geçiriyor. Kişiye özel dağıtılan ekipmanlar ve en kaliteli malzemelerle kendi çikolatalarını hazırlayan çikolata sevdalıları, atölye sonunda kendi hazırladıkları çikolataları özel kutularıyla evlerine götürerek sevdikleriyle de paylaşabiliyor.

Kahve Dünyası’nın çikolata atölyeleri aynı zamanda sömestr tatilinde çocuklar için de keyifli bir aktivite alternatifi oluşturuyor. 4-10 yaş arasına açık olan atölyelerde, sömestr tatilini tatlandırıp, eğlenceli zaman geçiren çocuklar hem el becerilerini geliştiriyor hem de kendi hazırladıkları çikolataları yemenin keyfini sürüyor. 1 saat süren atölyeye, 4 – 6 yaş grubu çocuklar ebeveynleri ile birlikte, 7 yaş ve üzeri çocuklar ise tek başına katılabiliyor. Etkinliğin sonunda günün anısına sertifikalarını alan çocuklar, bu güzel günü güzel bir hatırayla ölümsüzleştiriyor.

Çikolata Atölyesi, Kemerburgaz Atölye’de 23-27 Ocak günleri arasında, Veliefendi Fabrika Atölye’de ise 18-21-22-24-28-30 ve 31 Ocak günlerinde saat 13.00’da düzenleniyor. Katılım ücreti yetişkinler için 180 TL, çocuklar için ise 70 TL olan atölyeler için Kemerburgaz veya Veliefendi fabrikalarına uğrayarak ya da telefonla rezervasyon yaptırılabiliyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *