YÜKLENİYOR

Ara

Cildinizi Kış Mevsimine Hazırlayın

Paylaş

Kusursuz bir cilde ulaşmak için cilt bakımı alanındaki son bilimsel gelişmelerin, ileri teknolojinin ve doğal bileşenlerinin gücünün bir sentezi olarak öne çıkan Eva Botanica Beauty Klinik, cildini kışa hazırlamak isteyenler için benzersiz çözümler sunuyor.

Eva Botanica Beauty Klinik’in kurucusu Dermatolog Doktor Julia Işık, Fransa’da 40 yılı aşan bir tecrübeyle ortaya çıkarılan Biologique Recherche ürünleri ve son teknolojik cihazlar ile kimyasal bileşenlerinden arındırılmış, tek seansta cilde ihtiyaç duyduğu bakımların tümünü sığdırabilen uygulamalar bütününü sağlıyor.

Kuru ve soğuk havalarda cildin nem oranının azalması sonucu ciltte tahriş, kızarma, kuruluk gibi sorunlar ve bağlantılı olarak sağlık problemleri oluşabiliyor. Eva Botanica Beauty Klinik; cildi yıpratan, yaşlılık belirtilerinin ortaya çıkmasına zemin hazırlayan problemleri engellemek ve cildin kaybettiği nem oranını tekrar kazandırmak için tek seansta bile gözler görülür etki yaratan uygulamalar gerçekleştiriyor.

Kışa Girerken Yapılan Cilt Bakımı Gençliği Geri Getiriyor!

Yaz mevsimi sonrasında cildin iyi bir temizliğe ve kışın zorlu şartlarına karşı hazırlanması gerektiğini vurgulayan Dermatolog Doktor Julia Işık “Kışa girerken yapılacak cilt bakımı genç ve sağlıklı bir cildi geri getirir. Kış mevsiminin hava şartları cildimizi kurutur ve yıpratır. Bu zorlu şartlar için öncesinde gerekli tüm bakımları yaptırmalı ve cildimizi savunmaya almalıyız” dedi.

Emaar Square’de hizmet vermeye başlayan Eva Botanica Beauty Klinik’te kişiye özel cilt teşhisi ile sağlıklı güzelleşmeyi odak noktalarına aldıklarına dikkat çeken Işık, sözlerini; “Eva Botanica Beauty Klinik olarak en önem verdiğimiz konu, doğanın mucizesini içeren ürünler ile kusursuz bir etki yaratmak. Cilt, gerçekten ihtiyacı olan ürünler ve işlemler ile tedavi edilirse çok kısa sürede sonuç almak mümkün. Burada kişiye özel teşhisin ardından kişinin ihtiyacını analiz ediyoruz. Tedavi sürecinde cildi hırpalayan agresif yöntemleri uygulamayı tercih etmiyoruz. Cildin problemine yönelik direkt çözümler belirleyerek kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde edecek şekilde etki eden Biologique Recherche ürünlerini kullanarak bakım kürleri uyguluyoruz. Biologique Recherche’ün yüksek kaliteli doğal ürünleri ile aynı zamanda yüksek etki düzeyine sahip eşsiz cihazlarını kullanarak profesyonel kadromuzla tüm misafirlerimizin buradan mutlu ayrılmasını sağlıyoruz” diyerek sürdürdü.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *