YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

30 yıldan beri ürettiği el yapımı çikolatalar ile çikolata severlerin vazgeçilmezi olan The Marmara Chocolate, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için renkli bir etkinliğe imza attı. The Marmara Chocolate ve Party Kids’in iş birliğinde düzenlenen organizasyonda ünlü anneler, bayramın 100. yılı anısına çocukları ile birlikte çikolata şefi oldu. The Marmara Chocolate’ın usta şeflerinin hazırladığı malzemeler ile yaratıcılıklarını ortaya koyan aileler, yaptıkları birbirinden güzel ay-yıldızlı çikolatalarla bayramı unutulmaz hale getirdi.

Küresel salgın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusuna engel olamadı. 30 yılı aşkın bir süredir yaptığı el yapımı çikolatalar ile çikolata tutkunlarının vazgeçilmezi olan The Marmara Chocolate, evden dışarı çıkamayan çocuklar için bayramın 100. yılı anısına renkli bir etkinlik düzenledi.

Etkinliğe Ahu Orakçıoğlu, Neslihan Yeldan, Aslı Cüreklibatur, Cansen Kut, Elif İnci Aras, Evrim Kırmızıtaş Başaran, İpek Toplusoy, Lale Danışman, Özlem Mutlu Çetin, Zeynep Yılmaz, Sedef Karamehmet, Fatoş Altınbaş, Elif Gönlüm, Sitare Kalyoncuoğlu ve Pınar Tezcan gibi isimler çocukları ile birlikte katıldı.

Party Kids’in iş birliğinde organize edilen etkinlikte The Marmara Chocolate’ın usta şeflerince özel olarak hazırlanan ay-yıldızlı ve çocuk figürlü kalıplar ile çikolata malzemeleri kullanıldı. 23 Nisan için çocukları ile birlikte bir günlüğüne pasta şefi olan anneler, The Marmara Taksim Oteli Executive Chef Tolga Özkaya’nın çikolata yapımını gösteren videosu eşliğinde yaratıcılıklarını sergilediler.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılı anısına düzenlenen anlamlı etkinlikte birbirinden güzel ay-yıldızlı ve çocuk figürlü çikolatalar ortaya çıktı. Ünlü isimler daha sonra bugünün anısına çektikleri görüntü ve fotoğrafları da sosyal medya hesaplarında paylaşarak, 23 Nisan’ı unutulmaz kıldılar.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *