Please assign a menu to the primary menu location under menu

Çocuk KitaplarıEdebiyat

Çocuklar İçin Meditasyon Rehberi İçeren Bir Farkındalık Kitabı

Ben Yogayım’ın yaratıcıları Susan Verde ve Peter H. Reynolds’ın kaleminden, farkındalığın ilkeleri hakkında çocukları nefes almaya, tat almaya, koklamaya ve anda kalmaya teşvik eden Ben Huzurum Altın Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Farkındalık, içinde bulunulan ana tam olarak odaklanmak anlamına gelir. Çocuklar farkındalık sayesinde duygularını yönetmeyi ve doğru seçimler yapmayı öğrenebilirler. Konuşarak duygularını ifade edebilirler. Hayal güçlerini kullanarak empati kurabilirler. Ben Yogayım kitabının yaratıcıları Peter H. Reynolds ve Susan Verde farkındalık üzerine hazırladıkları Ben Huzurum kitabında neşeli ve bir o kadar da sevgi dolu bir üslup ve dikkat çekici çizimleriyle çocukları huzurlu bir yaşam inşa etmek konusunda teşvik ediyor, sıcacık bir dille bilinçlendiriyor.

Yazar Hakkında!

Susan Verde, Peter H. Reynolds’ın resimlediği Ben Yogayım, Ben İnsanım ve Ben Sevgiyim’in yazarıdır. Çocuklara yoga ve farkındalık eğitmenliği yapan Verde, East Hampton, New York’ta yaşıyor. Peter H. Reynolds; Nokta ve Mış Gibi ödüllü ve çoksatar pek çok kitabın hem yazarı hem de çizeridir. Çok sevdiği Blue Bunny Books and Toys mağazasını işlettiği Dedham, Massachusetts’te yaşamaktadır.