Please assign a menu to the primary menu location under menu

Çocuk KitaplarıEdebiyat

Çocukların En Sevdiği Çizgi Roman Kahramanı Köpek Adam Yeni Maceralarıyla Geri Döndü

Uluslararası çok satanlar listesi birincisi Kaptan Düşükdon’un yaratıcısı Dav Pilkey’in hayat verdiği, yarı köpek yarı insan, tam bir kahraman Köpek Adam’ın birbirinden eğlenceli maceraları Köpek Adam Pirelerin Tanrısı kitabında devam ediyor.

Çocukken DEHB ve disleksi tanısı konan Dav Pilkey resim çizmeyi ve öykü yazmayı çok seviyordu. Sınıfın düzenini bozduğu gerekçesiyle sık sık okul koridorunda oturması istenen Pilkey, bu süreçte uluslararası çok satanlar listesinde bir numaraya yerleşen Kaptan Düşükdon ve yarı köpek yarı insan halk kahramanı Köpek Adam’ı yarattı. Sevgi dolu, iyi yürekli ve bir o kadar da sakar kahraman Köpek Adam, kötülerin karşısında durmaktan asla vazgeçmediği birbirinden eğlenceli maceralarıyla çocukların gözdesi oldu.

Altın Kitaplar’dan çıkan Köpek Adam serisin yeni kitabı Köpek Adam Pirelerin Tanrısı’nda kahramanımız Köpek Adam, birtakım kötü adamların şehre saldırmasına kayıtsız kalamaz. Üstelik bu sefer yalnız değildir. Yanında sevimli kedi yavrusu ve robot kahramanımız ve beklenmedik bir müttefikleri vardır. Güçlerini birleştirerek şehri kurtarmak zorundadırlar.