Please assign a menu to the primary menu location under menu

Etkinlik RehberiKeşfet

Dalin 23 Nisan Resim Yarışması Sonuçları Açıklandı!

Annelerin en çok güvendiği bebek bakım markası Dalin’in büyük ilgi gören ve rekor tazeleyen 23 Nisan Resim Yarışması sonuçlandı, minik ressamlar heyecanla beklediği ödüllerine kavuştu!

Dalin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak ve bayram heyecanını doyasıya yaşatmak üzere tüm çocukları resim çizmeye davet etti. “Hayalindeki Oyun Parkını Çiz” konulu resim yarışmasına 20 bini aşkın çocuk katıldı.

1 Mart’ta başlayan ve 23 Nisan günü sona eren yarışmada çocuklar birbirinden güzel resimler çizdi, seçilen ilk 300 resim tablet, ikinci 300 resim ise boya kalemi ve Dalin boyama kitabı ile ödüllendirildi.  Değerlendirme jürisinde Türkiye’nin sevilen oyuncuları Şevval Sam ve Eda Ece ile birlikte, alanında profesyonel sanatçılar Marcus Graf, Beyza Boynudelik ve Seydi Murat Koç yer aldı. Tablet, boyama kitabı ve boya kalemi ödülünün yanı sıra Jüri Özel Ödülü ve Dalin Özel Ödülü de çocukların oldu. 10 minik ressam, Sanat Bursu kazandı. 

Çocukların sanat alanında yeteneklerini geliştirmesine katkıda bulunmayı hedefleyen Dalin, her yıl düzenlediği yarışma ile çocukların eğitimlerine destek olacak.