YÜKLENİYOR

Ara

Domingo Yayınları’ndan Minik Okurlarına Yepyeni İki Kitap

Paylaş

Nick Sharratt ve Pippa Goodhart’ın yarattıkları Senin Seçimin resimli öykü serisinin ilk iki kitabı Senin Seçimin Senin Masalın ve Senin Seçimin Senin Uzayın, Domingo Yayınları tarafından yayımlandı.

Pippa Goodhart’ın dünyada 1 milyondan fazla satan Senin Seçimin serisi, 3 – 7 yaş arası çocuklara kendi öykülerini uydurmalarını sağlayacak bir alet çantası sunuyor. İçindeki yüzlerce görsel ve kısıtlamayan basit sorular sayesinde çocuklar her açtıklarında yepyeni masallar, maceralar ve hikayeler hayal ediyorlar.

Senin Seçimin Senin Masalın: Kendi masalına, kendi ‘bir varmış bir yokmuş’ macerana hoş geldin. Bu kitapta her şey senin seçimin. Gözde masal kahramanlarından hangisi olmayı seçeceksin? Peki kendi kurduğun bu dünyada, huysuz kralın sarayına mı, yedi denizlere mi yoksa karanlık ormana mı gideceksin? Haydi o zaman. Bu büyülü kitapla, kaldır hayal gücünü dansa!

Senin Seçimin Senin Uzayın: Vınnn diye uzaya ışınlanıp bir maceraya atıl. Sonra neler olacağı tamamen senin seçimin. En çok hangi uzaylıyla arkadaş olmak isterdin? Peki, öğle yemeğinde hangi aşırı tuhaf yemeği hapır hupur yiyeceksin? Bu büyülü hikayede olasılıklar uzay kadar sonsuz!

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *