Please assign a menu to the primary menu location under menu

Etkinlik Rehberi

Dr. Ender Saraç ve Astrolog Aygül Aydın, D&R’da Astroloji Meraklıları ile Buluşuyor

Sağlıklı yaşam konusunda Uzman Doktor ve Yazar Ender Saraç ile Astrolog Aygül Aydın, birlikte hazırladıkları 2022 Astroşifa Ajandası’nı D&R’da hayranları için imzalıyor. Yeni yılda herkese iyi gelecek önerilerin, ruh ve beden sağlığı için dikkat edilmesi gerekenlerin yer aldığı rehber niteliğindeki Astroşifa Ajandası’nın imza günleri 11 Aralık Cumartesi günü 15.00’te Akasya D&R’da, 14 Aralık Salı günü 17.30’da Carousel D&R’da ve 18 Aralık Cumartesi günü 15.00’te İstinyePark D&R’da gerçekleşecek.

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, imza günlerinde alanlarında önde gelen iki uzman Dr. Ender Saraç ve Astrolog Aygül Aydın’ı ağırlıyor. Uzman isimler, birlikte hazırladıkları 2022 Astroşifa Ajandası’nın sevenleriyle bir araya gelerek, imzalayacak. İlk olarak 11 Aralık Cumartesi günü 15.00’te Akasya D&R’da başlayacak olan imza günü maratonu, 14 Aralık Salı günü 17.30’da Carousel D&R’da devam edecek ve 18 Aralık Cumartesi günü 15.00’te İstinyePark D&R’da son bulacak.

2022 Yılında Beden ve Ruh Uyumu, ‘Astroşifa Ajandası’ ile Buluşuyor

Alanında ses getiren iki uzman Dr. Ender Saraç ve Astrolog Aygül Aydın’ın önerileriyle  hazırlanan 2022 Astroşifa Ajandası, yeni yılda herkese ‘iyi gelecek’ önerileriyle ışık tutuyor. Yeni yıla merhaba derken, evrenin enerjisini ruh ve bedenle birleştirecek şifa kaynaklı öneriler ile yenilenmek isteyenler için Astroşifa Ajandası, 2022 öngörüleri ve önerileriyle okuyucularla buluşuyor. Astrolog Aygül Aydın ve Dr. Ender Saraç’ın benzersiz önerilerinin yer aldığı Astroşifa Ajandası gezegen döngülerini kozmik sistemde yarattığı enerjileri sağlık açısından değerlendiriyor.

Dr. Ender Saraç, tek bir öneriyle mükemmel bir sağlığa kavuşmanın mümkün olmadığının altını çizerken Astrolog Aygül Aydın’ın gökyüzüne göre bazı önemli durumlara karşı dikkat edilmesi gereken büyük günler ve tarihlerle 2022 yılının yol haritasını çiziyor. Sadeleştirilmiş bir yaşam biçimini benimsemek mutluluğu getirdiği öğütleyen rehber değerindeki ajanda gökyüzünün şifreleriyle beden ve ruh uyumunu yakalamanın fırsatını sunuyor. Astroşifa Ajandası, Astrolog Aygül Aydın ve Dr. Ender Saraç’ın “Ay takvimini takip et, önerilerini yaz, hayatını planla” stratejileriyle 2022 yılında kapıların aralandığını ve karanlıkların dağıldığını anlatıyor. Astroşifa, yeni yılda ruhunu ve bedenini arındırmak herkes için bir pusula oluyor.