Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve BakımKeşfet

Duru’dan Organik İçerikli ve Beş Nemlendiricili Yeni Sıvı Sabun Serisi!

Duru’dan bir yenilik daha: Yeni Duru Organik İçerikli Sıvı Sabun ailesi, damla şeklinde şık şişesi, 10 farklı kokusu, organik bileşenleri, beş nemlendiricisi ve saf su içeriği ile bir sabundan beklediklerinizden daha fazlasını sunuyor.

Kişisel temizlik pazarının önde gelen markalarından Duru, içeriğindeki organik bileşenleri ve cildin doğal yapısında bulunan beş farklı nemlendiriciyi barındıran yeni sıvı sabun serisini tüketicilerinin beğenisine sundu. Yeni serinin formülünde kullanılan cilt PH’ı ile uyumlu saf su içeriğinin yanı sıra mineral yağ, paraben, gluten ve BPA içermeyen vegan formülü sayesinde hassas ciltlerde bile rahat bir kullanım sağlıyor. Yeni Duru Sıvı Sabun serisi, yüzde 100 geri dönüştürülebilir ambalajıyla doğaya saygılı ürünler arasında yerini aldı.

Türkiye’de ilk defa formülüne eklenen saf su özelliği ile dikkat çeken yeni Duru Sıvı Sabun serisi, Avokado Yağı, Okyanus Tazeliği, Kiraz Çiçeği başta olmak üzere 10 ayrı nefis kokusuyla Duru severlere geniş bir seçenek sunuyor.