Please assign a menu to the primary menu location under menu

EdebiyatKitap

Elif Şakar’ın Kaleme Aldığı İlk Kitabı “Herkes Çıplak” 2. Baskı Yaptı

Elif Şakar’ın ilk kitabı Herkes Çıplak; konusu, özenle işlenmiş karakterleri ve topluma yönelttiği eleştirel tutumu ile okuyucu tarafından çok sevildi. Ataerkil aile yapısında sıkışıp kalmış, hayatı boyunca kendisinden istenileni bir görev olarak yerine getirmiş Nazlı’nın kendini var etme çabasını kaleme alan Şakar, toplumun kanayan yarasına parmak basarak okuyucudan tam not aldı. Kısa bir sürede birinci baskısı tükenen Herkes Çıplak, ikinci baskısı ile okuyucularla buluştu. İkinci baskısı ile “Çok Satanlar” rafındaki yerini alan Herkes Çıplak, Nazlı’nın hayatının derinliklerine dalmak isteyen yeni okuyucularını bekliyor.

“Burada Herkes Çıplak!”

Elif Şakar’ın geçmişin gölgesinde çalkantılı hayatından sıyrılıp, kaybettiği benliğini bulmaya çalışan bir kadının hayatını anlatan kitabı “Herkes Çıplak”, okuyucuyu derinden etkiliyor.

Hem sürükleyici hem de duygulandırıcı bir roman olan Herkes Çıplak, Nazlı’nın kendini var etme mücadelesini anlatıyor. Ataerkil bir aile içinde olan, mesleğinde ve evliliğinde kendinden her istenileni yerine getirmiş olan Nazlı’nın, etrafındaki insanları değiştirme hikayesi heyecanlı bir kurgu ile işleniyor. Okuyucuların oldukça beğendiği bu gerilim dolu ögelerle dolu, toplumsal aile yapısına değinen romanı, okuyucularla buluşmaya devam ediyor. 

 Buram buram yaşanmışlık kokan, satırların arasında kaybolmuş bir suçlu ararken kendinizi bulacağınız “Herkes Çıplak”, beklenmedik bir sonla biterek insanı derinden etkileyen gerilim dolu bir roman…