YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

Dünya çapında 30 milyondan fazla satmış, Bil Bakalım Seni Ne Kadar Seviyorum’un yaratıcıları Sam McBratney ve Anita Jeram’dan, mutlu bir aile olmanın sırlarını paylaşan, sıcacık bir resimli kitap daha!

Duygusal hikayesi ve kalpleri yumuşatan resimleriyle her yaştan okurun kitaplığına katmak isteyeceği “En Çok Hangimizi Seviyorsun?” miniklere, sevginin sınır tanımazlığını keşfedecekleri içtenlikli bir hikaye anlatırken, ebeveynlere, çocuklarına duydukları sevgiyi yeniden tanımlamayı öğrenecekleri olağanüstü bir duygu deneyimi yaşatıyor.

Kardeş ilişkilerine kıskançlığın yeri ile anne babanın bunlar karşısındaki tutumu ve davranışını merkezine taşıyan bu naif kitap, sevginin tüm sorunların ve engellerin üstesinden gelebileceğini anımsatıyor.

Anne ayı ve baba ayının yüreklerinde taşan kocaman sevgiyle ucu bucağı olmayan bir ormanda huzur dolu bir yaşam süren yavru ayılar, her gece neden dünyanın en muhteşem yavru ayıları olduklarını dinleyerek uykuya dalarlar. Başlarda bu övgü dolu sevgi sözleri kardeşleri ayrıcalıklı hissettirse de, zamanla yerini merak ve endişeye bırakır. Acaba aralarındaki en tatlı yavru hangisidir? Anne ve babalarının üçünü birden eşit oranda sevebilmesi mümkün müdür? Ne de olsa hepsi bir numara olamaz ya? Yoksa gerçekler görünenden farklı mıdır?

Mutlu bir aile olabilmenin koşulsuz sevgi ile doğru orantılı olduğunu savunan “En Çok Hangimizi Seviyorsun?”, gerçekçi hikayesiyle, insanların dünyasını hayvanların gözünden aktarma yoluna giden, zamansız bir resimli kitap klasiği olmaya aday…

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *