Please assign a menu to the primary menu location under menu

Genel

EPIQUE Ailesinin Masaj Başlıklı Yenilikçi Göz Kremi Artık Türkiye’de…

Yüzün diğer bölgelerine göre göz çevresi daha hassas ve ince bir yapıya sahiptir. Göz çevresinin bu yapısından dolayı nem dengesinin sağlanması için düzenli olarak göz kremi uygulanması gerekir. İsviçreli öncü doğal cilt bakım markası Epique’in, derin onarıcı etkiye sahip, inovatif başlığıyla ödüllü göz kremi Intensive Revitalising Eye Formula Türkiye’de raflarda yerini almaya başladı.

Epique Intensive Revitalising Eye Formula, serinletme, canlandırma ve masaj yapma özelliğine sahip ödüllü özel başlığı sayesinde; gözaltı torbalarına masaj yaparak hassas gözaltı bölgesindeki ince çizgileri, kırışıklıkları, koyu halkaları ve şişlik görünümünü azaltıyor. Formülündeki fito-konsantreler (bitki özütleri) ile göz çevresinin onarılmasını, yenilenmesini ve gençleşmesini sağlıyor.

Epique Intensive Revitalising Eye Formula, göz çevresindeki alanı tahriş etmeyen nazik etkili formülüyle, hassas cilde sahip olanlar tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor. Uygulama şekli sayesinde ise göz çevresinde mikrosirkülasyon yaratarak nemlendirici ve canlandırıcı etkinin gün boyu korunmasını sağlıyor.