Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Estée Lauder’dan Double Wear Sheer Işıltı ve Nem Etkili Hafif Dokulu Fondöten!

Double Wear Fondöten Serisinin En Yeni Üyesi Double Wear Sheer Işıltı ve Nem Etkili Hafif Dokulu Fondöten – SPF20 ile Tanışın!

Karşınızda yeni Estée Lauder Double Wear Sheer Işıltı ve Nem Etkili Hafif Dokulu Fondöten – SPF20: Çok satan ve ikonik Double Wear fondöten serisinin en yeni üyesi. Hafif, karıştırılması kolay formülü, güneşten, kirlilikten ve mavi ışıktan koruma özelliği ile birleşerek cildin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak üzere cildi iyileştiriyor. Yenilikçi formülü cildin kuru bölgelerine nem desteği sunarken gerektiğinde yağı kontrol altında tutarak doğal ve tazelenmiş, mat bir görünüm bırakıyor. Yeni Estée Lauder Double Wear Sheer Işıltı ve Nem Etkili Hafif Dokulu Fondöten – SPF20, 11 adet uyarlanabilir tonuyla ışıltılı ve hafif bir kapatıcılık sunuyor. Uzun süre orijinal renk tonunu korurken, ter ve neme karşı dayanıklı olan bu fondöten günlük hayatın akışındaki her makyaj için mükemmel bir uyum yakalıyor.

Güçlü Tüm Gün Koruma

• Antioksidan koruması için E Vitamini ile güçlendirilmiş YENİ Estée Lauder Double Wear Sheer Işıltı ve Nem Etkili Hafif Dokulu Fondöten – SPF20, kirlilikten kaynaklanan günlük çevresel hasara karşı güçlü bir savunma oluşturur.

• Cildi yaşlanmanın gözle görülür etkilerinden korur ve kullandığımız cihazlardan yayılan mavi ışıkların cilde zarar veren serbest radikallerini nötralize etmeye yardımcı olur.

Konforlu, Varlığını Hissetmediğiniz Bir Makyaj

• Cilde yumuşaklık ve nem sağlamak için Hyalüronik Asit ve karpuz özü, liçi tohumu özü ve elma özünden oluşan nemlendirici bir meyve karışımı içerir.

• Hyalüronik asit ve meyve karışımı anında nemi artırır ve cilt dokusunu iyileştirir.

• Hyalüronik asit, uzun süreli nemlendirme sağlarken ince çizgileri doldurmak ve kuru bölgeleri yumuşatmak için cildi neme doyurur.