YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

Uzman Klinik Psikolog Burak Öge’nin yazdığı “Psikoloji Diyor ki: Özgürlük, Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır” adlı kitabı Destek Yayınları’ndan çıktı.

Duyguları ve düşünceleri söylememek ve bastırmak bize zarar verir. Peki, duygu ve düşüncelerimizi karşı tarafa sağlıklı şekilde nasıl ileteceğiz? Uzman Klinik Psikolog Burak Öge yeni kitabı Psikoloji Diyor ki: Özgürlük, Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır ile okurlarına kendilerini daha iyi ifade edebilmelerinin yollarını anlatıyor.

İşyerinizde, aile içinde, romantik ilişkinizde ya da arkadaş çevrenizde duygu ve düşüncelerinizi paylaşmakta zorlanan biriyseniz bu kitap tam size göre! Bu kitabı okuduktan sonra duygu ve düşüncelerinizi yansıtmakta neden zorlandığınızı anlayacak ve bu durumla başa çıkmak için somut adımlar atmanıza yardımcı olacak yöntemler öğreneceksiniz. Zor kişilerle nasıl iletişim kuracağınızı, nasıl daha sağlıklı “hayır” diyeceğinizi, öfkeli kişilerle nasıl baş edeceğinizi ve nasıl güvenilir ilişki kuracağınızı da yine bu kitapla öğreneceksiniz. Bütün bunları yaparken kendi iletişim sorunlarınızı kendi başınıza çözmenin yollarını da yine bu kitapta bulacaksınız.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *