Please assign a menu to the primary menu location under menu

EdebiyatKitap

Ev Arkadaşı Cinayeti: 1 Ölü, 1 Kayıp ve 1 Şüpheli

Karanlık Göl, Gecenin İçinden ve Unutulmuşlar Şehri’nin çok satan ödüllü yazarı Sarah Bailey, polisiye serisine aksiyon dolu yeni kitabı Ev Arkadaşı ile devam ediyor. Üç ev arkadaşı, biri ölü, biri kayıp ve diğeri cinayetle suçlanıyor. Ev Arkadaşı, The Kitap Yayınları etiketiyle raflarda!

Üç ev arkadaşı… Gizemli bir gecenin ardından ölü bulunan Evelyn, cinayetle suçlanan Alex ve ortadan kaybolan Nicole… O gece üç ev arkadaşı arasında gerçekten ne oldu? Genç gazetecinin katili amansızca araştırması ailesini tehlikeye atacak mı? Olive Groves ve kameramanı Cooper’ı zor ve dolambaçlı bir dava bekliyor.

Bu üç kadının sırlarla dolu yaşamı ve “Ev Arkadaşı Cinayeti” davası Avustralyalılar için neredeyse on yıldır merak unsurudur. Genç bir gazeteci olan ve davayı senelerdir araştırmaktan vazgeçmeyen Olive Groves, kayıp kadının ölü bulunmasıyla bir kez daha olayların içine çekilir ama bu kez yalnız değildir. Mesleğini eski usullere göre yapmaya devam etmek isteyen Oli ile teknoloji çağının tüm inceliklerini bilen Cooper dava için artık bir aradadır.

“Ev Arkadaşı Cinayeti” ile ilgili yeni sırlar açığa çıkarken olaylar daha da karanlık hale gelecek mi? O gece üç ev arkadaşı arasında gerçekten ne yaşandı? Tüm cevapları soluk soluğa okuyacağınız bu hikâyede bulacaksınız…