YÜKLENİYOR

Ara

Farmasi Kırışıklık Serisini Üç Yeni Ürünle Büyütüyor!

Paylaş

Farmasi, ünlü yaşlanma karşıtı kremi Dr. C. Tuna Age Reversist Serisi’ne üç yeni ürün ekledi. Ambalajları da lüks tasarımlarla yenilenen seri, peeling granülleri içeren temizleyici, sprey tonik ve gece maskesi ile nemi kırmızı alg özlerini cilde hapsetmeye hazır. 

Farmasi Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tuna “Yeni ürünlerle genişleyen serimiz, milyonlarca kadının yaşlanma karşıtı cilt bakım rutini arasında yerini alıyor. En çok satan ürünlerimiz arasında yer alan Age Reversist Serisi’ne hak ettiği değeri veren Farmasi kullanıcılarına teşekkür ederim. Yeni teknoloji ve trendleri çok yakından takip ediyoruz, güçlü, fark yaratan, yüksek performanslı cilt bakım ürünleri geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

“Kırmızı Alg Özleriyle gelen mucize”

Tüm cilt tiplerine uygun Dr. C. Tuna Age Reversist Serisi’nin özel aktifleri; Kırışıklık karşıtı Laminaria Digitata ve uzun süre nem hapseden Kırmızı Alg Özü. Bu iki aktif sayesinde cilt daha genç ve canlı bir görünüme kavuşuyor. Dünyaca kabul görmüş bağımsız, akredite bir laboratuvar tarafından test edilip onaylanan ürünler, yaşlanma karşıtı ürünler arasında kalitesiyle bir adım öne çıkıyor.

Tüketicilerden tam not alan Age Reversist Serisi’nin özel aktiflerle geliştirilen ürünleri;

Age Reversist Jel Temizleyici: Ciltteki yağı, kiri nazikçe derinlemesine temizler. Cildi kurutmadan ipeksi, temiz ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
YENİ! Age Reversist Peelingli Temizleyici: İnce peeling tanecikleri sayesinde cildi aşındırmadan, ölü hücrelerden arındırır ve gözenekleri nazikçe temizler. Aydınlık, sıkı, pürüzsüz ve berrak bir cilt görünümü sunar.
YENİ! Age Reversist Sprey Tonik: Cilde nüfuz etmiş olan kir ve makyaj kalıntılarını tamamen temizler. Formülünde yer alan Cadı Fındığı Suyu sayesinde cildin ışıltısını açığa çıkarır, gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
Age Reversist Serum: Kırışıklık ve ince çizgilere karşı güçlü bir kalkan oluşturur. Uygulamadan 6 saat sonra bile cilt üzerinde yüzde 36 nemlendirme artışı sağlar.
Age Reversist Nemlendirici Krem: Yıllar içinde oluşan ve giderek artmaya meyilli yaşlanma izleriyle savaşır. İlk uygulamadan itibaren cilde yoğun nem kazandırır.
Age Reversist Göz Kremi: Yoğun nem desteği sayesinde göz çevresinde oluşan koyu halka görünümünü, gözaltı torbası, ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Özel Mikroalg Teknolojisi yaşlanma belirtilerinizle mücadele eder. Düzenli kullanımda göz çevresinde aydınlık ve canlı bir görünüm ortaya çıkarmayı amaçlar.
YENİ! Age Reversist Gece Maskesi: Siz uyurken gece boyunca cildi besler, yaşlanma karşıtı bakım yapar ve gelecekte oluşabilecek yaşlılık belirtileriyle savaşır. Antioksidan etki sağlayan Multivitamin Kompleksi ile cildi dış etkilere karşı korur. C Vitamini kompleksi ile zararlı radikallerin oluşumunu azaltmaya destek olur.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *