Please assign a menu to the primary menu location under menu

Kitap

Flört Etme Sanatı, Karakarga Yayınları’ndan Çıktı

İlişki koçu ve yazar Adil Yıldırım’ın yeni kitabı Flört Etme Sanatı, Karakarga Yayınları’ndan çıktı. Kitap, okurlarına ikili ilişkilerin belki de en çok ihmal edilen kısmı olan flört etme konusunun sırları ve gizemlerini açıklarken, verdiği tüyolarla da okurlarına sağlıklı ilişkiler kurmaları konusunda destek oluyor.

İkili ilişkilerde akla takılan tüm kavramları, flört oyununun kurallarını ve aş hayatında başarıya ulaştıracak ayrıntıları öğrenmek isteyen herkes için bir başvuru kitabı olan Flört Etme Sanatı, kadın – erkek ilişkilerinde bambaşka bir pencere açıyor.

Arka Kapak Yazısı

Flört bir sanattır ve inceliklerini bilirseniz hayatınıza renk katan bir oyun haline gelir. Flört etme sanatında başarılı olmak için birtakım becerilere sahip olmanız gerekir ve o noktaya geldiğinizde bu oyundan en çok keyif alan siz olursunuz.

İlişki koçu ve yazar Adil Yıldırım bu kitabında Türk toplumunun kadim yarasına dokunuyor. Dünyaca ünlü James Bond filmlerinden örnek flört sahneleri veriyor, sırtlan erkeklerden avcı kadınlara uzanan geniş yelpazeyi anlatıyor ve en gizemli flört taktiklerini ilk defa açıklıyor. Neden flört edemiyoruz? Flörtün altın kuralı nedir? Flörtü kim başlatır? Flörtün amacı nedir? Flört etme sanatında nasıl başarılı olabilirsiniz?