YÜKLENİYOR

Ara

Gaia SPA ile Bahar Tazeliği ve Yaza Hazırlık

Paylaş

Grand Hyatt İstanbul Gaia Spa, bahar canlılığını ve yazı, ışıltılı ve sağlıklı bir ciltle karşılamak isteyen misafirlerine birbirinden özel tazeleyici masajlarıyla yardımınıza koşuyor.

Grand Hyatt İstanbul içinde yer alan Gaia Spa, baharın enerjisiyle yenilenmek ve yazı karşılamak isteyen misafirlerine özel programlar sunuyor. Doğu ile Batı’nın, yeni ile eskinin kendi içindeki zıtlığını lüks bir ihtişamla harmanlayan Gaia Spa, kıtaların kesiştiği verimli toprakların bereketini ve yüzyıllar öncesinden gelen banyo geleneğini modern spa ve hamam kavramları ile birleştiriyor. 

Yaz gelmeden cildinize iyi bir bakım yaparak yaza ışıltılı ve sağlıkla karşılamanız için bir program sunan Gaia Spa; 5 seans 40 dakikalık tüm vücut masajını 1.500 TL, 10 seans 40 dakikalık tüm vücut masajını ise 3.000 TL olarak misafirlerine sunuyor. Kampanya paketlerinden yararlanan misafirler ayrıca bir seferliğine 34 Restaurant’ta kahvaltı, Gaia Spa’da sauna ve hamam kullanma şansı da elde ediyor.

Gaia Spa, rahatlatıcı ve enerji veren masaj terapileri ile zarif, modern spa terapileri ve otantik Türk ritüellerini birleştirerek eşsiz bir spa deneyimi yaşatıyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *