YÜKLENİYOR

Ara

Glow-it ile sonbaharda da canlı ve ışıltılı bir cilt!

Paylaş

Uzakdoğulu cilt bakım markası KinGirls, sonbaharın olumsuz etkilerine karşı cilt bakımınızı ihmal etmemenizi öneriyor. Sevilen Who Cares? maske serisiyle cildinizi ve sizi önemseyen KinGirls, bitki özlerinden oluşan içeriği ve çevreye uyumlu üretim süreci sayesinde çevreye zarar vermiyor. KinGirls, cilt bakım rutininin vazgeçilmez uygulamalarından olan maskelere Glow-it’in eğlenceli tasarımıyla yepyeni bir yorum getiriyor. Parapen, parfüm, renklendirici ve steroid içermeyen yüz maskesi incecik yapısıyla cildinizde hiçbir rahatsızlık yaratmıyor.

Who Cares? Glow- it yüz maskesi, sadece 15 dakikada adeta güzellik salonundan çıkmışsınız gibi ışıl ışıl ve bakımlı bir cilt vadediyor. İçeriğindeki doğal çiçekler ve esansiyel yağlar ile cilde anında S.O.S bakımı yapan ürün aynı zamanda cildin tazelenmiş ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Glow-it yüz maskesinin içeriğinde yer alan kahve çekirdeği cildi sıkılaştırırken cilde enerji veriyor. Hyalüronik asit cilt yüzeyini yumuşatarak yenilemesinin yanı sıra ciltteki nem kaybının önüne geçiyor. Yasemin esansiyel yağı ise günün yorgunluğunu alarak cildi rahatlatırken aynı zamanda cilde ışıltı veriyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *