Please assign a menu to the primary menu location under menu

Sinema - TV

Görünenden Fazlası’na Şahit Olun!

Zeynep Üner’in sunduğu ve Odeabank işbirliğiyle hayata geçirilen yepyeni sohbet programı “Görünenden Fazlası” Gain’de yayına girdi.

Odeabank işbirliğiyle hayata geçirilen “Görünenden Fazlası” ile Gain’in fark yaratan sohbet programlarına bir yenisi eklendi. Moda ve lifestyle dünyasının geri planındaki önemli isimlerden Zeynep Üner, Görünenden Fazlası’nda sırasıyla Haluk Levent, Nilay Örnek, Koray Birand ve Mete Gazoz’u konuk ediyor. 

Zeynep Üner, sohbetlerinde konuklarının hatırlanmaya değer özel anlarından bahsediyor, pek bilinmeyen yönlerini gösteriyor, en iyi yaptıkları şeyleri farklı boyutlarıyla sorguluyor. Bir noktada “sihirli kapıdan” geçerek hayatlarında görünenin ötesinde neler olduğuna bakıyor. Bu sırada program konukları ve Üner kendilerini metaverse dünyasından masa tenisi mücadelesine, sıcacık anılardan meslek sırlarına çok farklı yerlerde buluyor. 

“Görünenden Fazlası” ilk iki bölümüyle şimdi Gain’de izlenebilir. Toplam dört bölümden oluşan programın devamı ise gelecek hafta Cumartesi günü yayınlanacak.