YÜKLENİYOR

Ara

“Hayalini Yarat” Eğitim Programı Başlıyor

Paylaş

TOÇEV’in kurucusu, sanatçı, yazar, eğitmen Ebru Uygun’un “Hayalini Yarat” eğitim programı 1 Şubat’ta Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi’nde başlıyor. Bir yaşam ustası olarak iş hayatında ve özel yaşamında fark yaratacak donanıma sahip olmak isteyenlerle buluşmaya hazırlanan Uygun; online eğitimde farkındalıklarla dolu bir yaşam yolculuğu için altın anahtarları öğrencileriyle paylaşacak.

Sivil toplum kuruluşları liderliğinde uzman olan ve sanatın iyileştirici gücü ile şifa bulan Ebru Uygun, bireylerin; farkındalıklı bir yaşam ve içsel dönüşüm yolculuğuna, kendinden memnun olmasına, hareket etme motivasyonunun dış etkenlerden bağımsız olarak her şartta yüksek olmasına, yaşama pozitif bakabilme alışkanlığı kazanmasına, endişelerden uzak durarak korkmadan hayal kurabilmesine, gelişim ve dönüşümü hayatının bir parçası olarak görebilmesine, dünya ve evrenle olan bağının güçlenmesine, cesur, yaratıcı ve paylaşımcı olmasına rehberlik etmek amacı ile “Hayalini Yarat” eğitim programının içeriğini hazırladı. 

Kişisel gelişim açısından çok yönlü olan bu eğitim içeriğiyle Uygun; yaşanan tecrübelerin aktarılmasını hedefliyor. Ayrıca yaşanmışlıklardan çıkarımları “Dreambuilder Eğitimi” ile harmanlayarak sunmak, katılımcıların “ben de yapabilirim, hayal kurabilirim ve hayatı keyifle yaşayabilirim” diyebilmesini sağlamak,  yaşama bağlılıklarının artırmak, üreterek yaşamak isteyenlere katkıda bulunmak da eğitimin diğer hedefleri arasında yer alıyor. 

Hayalini Yarat Eğitim İçeriği

Programın eğitim içeriğinde “hayali keşfetmek, hayali test etmek, hak ettiğin duygusunu artırmak, düşüncelere odaklanmak, düşünceleri doğru kullanmak, korku ve endişeler ile dost olmak, paylaşmak, bakış açısını değiştirmek, affetmek, iç sesi dinlemek, destekleyici destek, düşünceleri eğitmek, hatalardan yol görebilmek ve hayalin hasat zamanı” konuları yer alıyor.  

Başarı ile Tamamlayanlar Sertifika Almaya Hak Kazanıyor

Program 1 Şubat’ta online sınıf düzeninde başlıyor. Sınırlı sayıda kontenjanı olan ücretli eğitim programına katılım için ön koşul aranmıyor. 12 hafta, 36 gün ve toplamda 72 saat süren eğitimin sonunda kişi kendi durum analinizi yaparak hazırladığı sunum ile dönemi bitirecek. Başarı ile tamamlayanlar sertifika almaya hak kazanacak. 

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *