YÜKLENİYOR

Ara

Haydi Çocuklar, Lego Festivali’ne…

Paylaş

Zorlu Center, LEGO Festivali’nde çocukları eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamaya davet ediyor. Zorlu Center Metro Katı’nda 26 Nisan 2020 tarihine kadar gerçekleşecek LEGO Festivali’nde; sergiler, dev Lego heykeller, Lego workshopları ve daha fazlası minik misafirlerle bir araya gelirken hem eğlenceli hem eğitici bir dünyanın kapıları çocuklar için aralanacak.

Lego City alanında çocuklar, şehrin binaları ve araçlarını çeşitli boyutlarda parçalar kullanarak tasarlayıp sergilerken, Lego Friends alanında LEGO parçaları ile kendilerine ev, bahçe veya Friends kızları için sahne tasarlama fırsatı bulacaklar. Seri filmlerin en sevilenlerinden Star Wars’un Lego ile buluştuğu etkinlikte; minik ziyaretçiler, Star Wars film serisinde gördükleri tüm favori gemi ve karakterleri LEGO parçalarıyla yapma fırsatı bulacaklar.

26 Nisan 2020 tarihine kadar 10:00-22:00 saatleri arasında Zorlu Center Metro Katı’nda kurulan özel alanda düzenlenecek olan LEGO Festivali’nde çocuklar, eğlenirken öğrenmenin de tadını çıkaracaklar.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *