Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Head & Shoulders ile Kepeklere Son!

Head&Shoulders’ın kepeğe ve saç derisi sorunlarına karşı en güçlü koruma sağlayan şampuan serisi 7 Fayda 1 Arada tüketicisinin beğenisine sunuldu.

Türkiye’nin 1 numaralı kepek şampuanı Head&Shoulders, yeni Multi Power teknolojisi ile bugüne kadarki en güçlü kepek karşıtı şampuan serisini geliştirdi. 7 Fayda 1 Arada şampuan serisi, kepeğin yanı sıra saç derisinde oluşabilecek kaşıntı, kuruluk, yağ gibi pek çok soruna tek bir ürün ile çözüm sunuyor. 

Dermatolojik olarak test edilen ve klinik olarak kanıtlanan yeni Head&Shoulders 7 Fayda 1 Arada serisi 72 saate kadar kepek koruması sağlar, saç derisini dengelemeye yardımcı olur, yağlanmayı kontrol eder, derinlemesine temizler, kaşıntıyla mücadele eder, derinlemesine nemlendirir ve harika saçlara sahip olursun.

İçeriğindeki yüksek Piroctone Olamine konsantrasyonu sayesinde hem kepeğin temel nedeniyle hem de çok sayıdaki belirtisiyle aynı anda etkili şekilde savaşır.

P&G Saç Uzmanı Dr.Cansen Yeni Kut: “Birçok kişi kepeğin yanı sıra kaşıntı, kuruluk ve yağlanma gibi birden fazla saç derisi sorunu yaşıyor. Head&Shoulders’ın Yeni 7 Fayda 1 Arada serisi içerisindeki Piroctone Olamine etken maddesi, saç derisinde bulunan Malassezia Globosa adlı mikrobu ve bu mikrobun yol açtığı çok sayıda sorunu azaltarak kepek sorununu kökünden çözmeyi hedefliyor. Head&Shoulders’ın bugüne kadar kepeğe karşı en gelişmiş korumayı sağlayan formülü ile kepeğin birden fazla belirtisiyle etkili bir şekilde mücadele ediyor ve tek bir ürünle saç ve saç derisi için 7 farklı fayda sağlıyor’’ açıklamalarında bulundu.