YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

Pandemi döneminde, aldığı üst düzey önlemlerin güvencesi ile hizmet veren Hilton Istanbul Maslak, sunduğu mükemmel konfor ve leziz menüsünün yanı sıra, misafirlerini canlı müzik performansıyla eğlendirmeye hazırlanıyor. 

Hilton CleanStay Programı ve Sağlık Bakanlığı Güvenli Turizm Sertifikası güvencesiyle şehrin birçok cazibe merkezine dakikalar içerisinde ulaşmak adına oldukça ideal bir konumda hizmet veren Hilton Istanbul Maslak, birbirinden enfes lezzetlerin yer aldığı Zaxi Restaurant ve Lobby Bar’da yepyeni bir müzik çalışmasına ev sahipliği yapıyor.

9 Ağustos 2021 Pazartesi günü itibarıyla başlayan, yetenekli müzisyenlerin yer aldığı programda, kemanda Birsu Çelik, gitarda Fırat Dağıdır canlı performanslarını sergiliyor. Hafta içi saat 17:00-18:30 arası Lobby Bar’da başlayan program, saat 19:00-21:00 arası Zaxi Restaurant’ta devam ediyor.

Müzik eşliğinde keyifle vakit geçirirken, Türkiye’nin ve İstanbul’un en iyi lüks otellerinin mutfaklarını yönetmiş Baş Aşçı Arif Kemal Doğan tarafından oluşturulan ve gurmelerin vazgeçilmez adresi Zaxi Restaurant’ın birbirinden enfes lezzetlerine hayran kalacaksınız.

Hilton CleanStay ile hijyen güvencesi

Tüm faaliyetlerini, misafirlerini gönül rahatlığı ile ağırlamak adına yeniden planlayan Hilton Istanbul Maslak, uyguladığı temizlik ve hijyen yöntemlerini, Hilton CleanStay Programı ile en üst düzeye taşıdı. Bir diğer uygulaması digital check-in sayesinde misafirlerine 24 saat öncesinden oda seçimi ile konaklamasını kişiselleştirme imkanı sunarken, aynı zamanda teması en aza indirmek adına, dijital anahtar uygulamasıyla da cep telefonunu oda kapısını açan anahtara dönüştürme hizmeti sunuyor.

Hilton Honors Mobil Uygulamanız sayesinde, telefonunuzdaki bluetooth özelliğini kullanarak herhangi bir fiziki anahtara ihtiyaç duymaksızın, minimum temas ile odanıza giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *