Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Incia ile sağlıklı ve bakımlı dudaklar!

Doğanın iyileştirici gücünü ve saflığını yüksek teknoloji ile birleştiren Incia, %100 doğal içerikli dudak bakım ürünleriyle kış soğuğundan en çok etkilenen dudaklarınız için en doğal hediyeyi veriyor.

Tamamen doğal içerikleriyle sizi, sevdikleriniz ve doğayı koruyan Incia, dudaklarda meydana gelen kuruma ve çatlaklar için birbirinden farklı aromalı besleyiciler sunuyor. Incia dünyasında yer alan tüm ürünler, BioAr-Ge Laboratuvarları’nda test edilerek, doğallığı onaylanan birbirinden değerli yağlar, bitki özleri ve çeşitli hammaddelerden hazırlanıyor.

Her daim nemli dudaklar

Incia Dudak Besleyici’ler hoş kokuları ve yenilebilir formülleriyle dudaklara yoğun nem bakımı sağlıyor. Arıların ürettiği %100 doğal balmumu sayesinde dudaklar nemini gün boyunca kaybetmiyor ve yumuşacık kalıyor. Yapay koku ve boya içermeyen Dudak Besleyici’ler hindistan cevizli, tarçınlı, portakallı, bergamot & limonlu, naneli aromaları ile farklı kişisel tercihlere birçok alternatif sunuyor.

Sadece yetişkinler için değil çocuklar için de özel ürünler sunan Incia, Kids Portakallı ve Limonlu Dudak Besleyici’lerinin yenilebilir içerikleriyle de güvenle kullanılabiliyor.