Please assign a menu to the primary menu location under menu

Kültür - Sanat

Indie Rock’ın En Güçlü Gruplarından Efterklang, 27 Nisan’da Zorlu PSM’de! 

Danimarka’nın karakteristik havasını, kuzeyin soğuk rüzgarlarını, indie’nin ılık melodileriyle harmanlayan Efterklang, 27 Nisan’da Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde, dinleyicilerine bambaşka bir deneyim sunmaya geliyor.  

21 yıllık serüvenlerine,  ‘Springer’  ve ‘Tripper’ albümlerindeki post-rock esintileriyle başlayan, ‘Piramida’ albümleriyle dinleyicilerini terk edilmiş bir yerleşim yerine götürerek sakinleştiren, aynı zamanda pop maceraperesti kimliğinden ödün vermeyen grup Efterklang, çizgi dışı ve ilgi çekici eserleriyle farkını ve kalitesini kanıtlıyor. 

‘Altid Sammen’ isimli beşinci albümleriyle, ana dilleri Danca’yı başarılı bir şekilde tanıtmanın yanı sıra, müziklerini orkestra ihtişamından uzaklaştırarak, dinleyicileriyle yakınlık kurma hedefine ulaştı. Öte yandan, şarkılarındaki hamlık ve doğallıkla, büyüleyici bir atmosfer yaratan grup, doğanın gücünü, hareketliliğini ve coşkusunu, her daim performanslarına da yansıtmayı başarıyorlar. 

‘Dreams Today’, ‘Modern Drift’, ‘Cutting Ice to Snow’ gibi çok sevilen şarkılarını canlı dinlemek ve pek çok farklı müzik türünün melodileriyle Danimarka’ya doğru bir yolculuğa çıkarak, bambaşka bir deneyime ortak olmak için 27 Nisan’da Zorlu PSM %100 Studio’daki Efterklang konserini sakın kaçırmayın! 

Efterklang  konserinin biletleri passo.com.tr üzerinden satışta