Please assign a menu to the primary menu location under menu

Etkinlik RehberiKültür - Sanat

Jolly Joker Farklı Türleri Müzikseverlerle Buluşturmaya Devam Ediyor

Moduna, havana, kafana tam da sana göre ve her tarzda konserlerin yer aldığı  Jolly Joker’de, müziğin ritmi hız kesmeden atmaya devam ediyor. Jolly Joker Vadistanbul, Jolly Joker Kartal İst-Marina ve Jolly Joker Kıyı İstanbul Ocak ayında da müzikseverleri Türkiye’nin sevilen isimleriyle buluşturuyor. 

“Sana Göre” Konser Sevdiğin Sahnede!

Şehrin kalbinde müziğe doyacağınız Jolly Joker Vadistanbul’da 18 Ocak Salı Yıldız Tilbe, 21 Ocak Cuma Melek Mosso, 22 Ocak Cumartesi Koray Avcı, 28 Ocak Cuma Cem Adrian, 29 Ocak Cumartesi Hakan Altun’un yer alacağı konserler devam ediyor.  

Anadolu yakasında özlenen konser havasını yaşatan Jolly Joker Kartal İst-Marina’da  19 Ocak Çarşamba Cem Adrian, 21 Ocak Cuma Koray Avcı, 22 Ocak Cumartesi Gülşen, 28 Ocak Cuma Dj Ali Taş ile 90’lar Türkçe Pop Gecesi, 29 Ocak Cumartesi Melek Mosso sahnede olacak.

İstanbul’un yeni çekim noktası olan, marina ve çarşı kısmı ile büyük bir alanda yer alan yeni mekanı Jolly Joker Kıyı İstanbul’da 21 Ocak Cuma Merve Özbey Tamamen Arabesk, 22 Ocak Cumartesi Ayta Sözeri, 23 Ocak Pazar Şehinşah & Hidra, 28 Ocak Cuma Melek Mosso, 29 Ocak Cumartesi Levent Yüksel ile müzik keyfi sunuyor.