YÜKLENİYOR

Ara

Kış Aylarında Cildiniz Defneye Emanet

Paylaş

Karma ve yağlı ciltlerde sebum dengesinin bozukluğundan kaynaklı çeşitli cilt sorunları yaşanabilir. Sizde bu tip sorunlar yaşıyor ama kurtulmanın yolunu henüz bulamadıysanız; Lyn Sebum Control Cream Targeted Spot Treatment, defne özleriyle cildinize ışıltı katacak bir ürün. LYN Yağlı Ciltler İçin Sebum Kontrol Kremi ile artık cildinizi kurutmadan yağdan arındırabilirsiniz.

Yağ bezlerinin aşırı çalışmasının sonuçlarından birisi olan aşırı sebum salgılanması, ergenlik çağı, genetik faktörler, çevresel etkenler, yaş, bazı ilaçlar ve hastalıklara bağlı olarak artış gösterebiliyor. Sebum üretiminin en fazla olduğu cilt tipi yağlı ciltler ve genellikle sivilceye, kızarıklara yatkın ciltler.

Sebum üretimi yüksek olan ciltlerde cilt yağlı ve parlak bir görünüme bürünür, makyaj ve bakım ürünleri kullanımı zorlaşır. Cilt yüzeyinde biriken ve zamanla bozulan sebum salgısı cilt yüzeyinde düzensiz ve kirli bir görünüm oluşmasına yol açar. Bu nedenle sebum salgısını dengelemek, cildi uygun şekilde arındırmak, mat ve berrak bir görünüm kazanmak için sebum dengeleyeci bir krem kullanmak gerekiyor.

Lyn Yağlı Ciltler İçin Sebum Kontrol Kremi (Sebum Control Cream Targeted Spot Treatment) işte tam da böyle bir krem. Cildinizdeki yağı dengeliyor, kurutmadan hedef bakım sağlarken besliyor ve koruyor. Sebum Kontrol Kremi tüm bunları içeriğinde kullanılan defne yaprağı suyu, çay ağacı yağı ve salisilik asit sayesinde yapıyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *